Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra Olimpiyatları [2012]

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

Okla yakılan meşale en seksisi zaten. Bir de Muhammed Ali var çok iyi.

Ben 4'ünde erkekler 6'sında kadınlar boks maçlarını izlemeye gidiyorum. Kadınlarınki çeyrek final sanırım. Bizim Türk kız kalifiye olamamış ama umuyorum ki İrlandalıyı izleyebileceğims. Çok heyecanlı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Access Restrictions

The London 2012 Olympic Games video content on the European Broadcasting Union (EBU) streaming video portal may only be viewed in certain EBU territories as noted below:

Albania, Algeria, Armenian Republic, Austria, Azerbaijani Republic, Belgium, Bosnia-Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark (Faroes, Greenland), Egypt, Estonia, Finland, France (Andorra, French Guyana, French Polynesia, Guadeloupe, La Reunion, Martinique, Mayotte, New Caledonia, St. Pierre and Miquelon, Terres Australes Françaises, Wallis and Futuna), Georgia, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Israel, Jordan, Latvia, Lebanon, Libya, Lithuania, Luxembourg, Malta, Former Yugoslav Republic of Macedonia, Monaco, Morocco, Netherlands, Netherlands Antilles (Bonaire, Curacao, Sint Maarten, Sint Eustatius, Saba), Aruba, Norway, Spitsbergen, Poland, Portugal, Republic of Belarus, Republic of Kazakhstan, Republic of Kyrgyzstan, Republic of Moldova, Republic of Tajikistan, Republic of Uzbekistan, Romania, Russia, San Marino, Serbia and Montenegro, Slovakia, Slovenia, Spain, Andorra, Sweden, Switzerland, Liechtenstein, Tunisia, Turkey, Turkmenistan, Ukraine and the United Kingdom.

As we cannot confirm that you are accessing this service from within these territories we regret that you will be unable to view the content.
Sosyal ağlarda paylaş

radagast62 said:

Tivibu'da 6 kanalla yayın yapıyor TRT. Üyelik gerekmiyor izlemek için.

Şu anda bisiklet yol yarışında anlatım faciası yaşanıyor yalnız. Eurosport 16.15'te yayına girecek, o zamana kadar mute tavsiye ediyorum.

http://www.tivibu.com.tr/olimpiyat.tvb#TabOlympics

ahah ben de mute sekilde trt'den seyrediyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...