Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaming monitör tavsiyesi

Meov

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar mümkünse 300 400 liraya, en fazla 500 liraya kadar bütçem var. Oyun oynamak için tepki süresi düşük bir monitör arıyorum. Led olsa iyi olur olmasada iyi olur, pek bilgi sahibi değilim bu konularda o yüzden sorayım dedim :/

birde şu monitör nasıl sizce?

Vatan

Edik: edik.
Sosyal ağlarda paylaş

Meov said:

Arkadaşlar mümkünse 300 400 liraya, en fazla 500 liraya kadar bütçem var. Oyun oynamak için tepki süresi düşük bir monitör arıyorum. Led olsa iyi olur olmasada iyi olur, pek bilgi sahibi değilim bu konularda o yüzden sorayım dedim :/

birde şu monitör nasıl sizce?

Vatan

Edik: edik.

şu monitörü aldımda böyle yazılar bir titriyor bilmemneyapıyor kendi başlarına gibi. var mıdır bir stabilize etme ayarı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sitedeki yorumlara bakıp aldın sanırım. Muhtelemen orada yorum yapan insanlar crt/flatten veya ilk çıkan lcd leri kullanıpta böyle bir monitör alan insanlar. Tabiki görüntü falan daha güzel gelir. Bide dvisız hdmi sız monitör mü olur :) Yarın öbürgün başka birşey bağlaman icap eder apışır kalırsın.
Daha kapsamlı bi araştırma yap ve geç olmadan monitörü geri iade et. Geçenlerde kulaklık iade ettim 3-5 gün içinde sorun çıkarmadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...