Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

ben aldım ilk bakışta bf3 gibi gelsede sanki hava koşulları daha gerçekçi bu sefer ya, hele o dalgalı ada mı mapin adını bilmiyorum epey başarılı yağmur vs şimşekler.

Birde adam vurma bu sefer daha gerçekçi gibi bilemedim. Ama yine 1 saat oynadıgım zaman başım ağrıyor, alışamadım

Demin bi bf3 videolarıma baktımda hatırladığım gibi g36c uzun menzilde bile çatır çatır işe yarıyordu susturucu + holo ile.(benim setup oydu)

Şimdi carbinelar baya cacık medium'da bile zor kullanması. Çok tepiyorlar. Ayrıca ROF'lar sağlam nerflenmiş sanırım özellikle G36C'de.

Netcode'un leşliğinden dolayı emin olamıyorum gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

betadan dahada optimize ettilerse alsam mı ya?

40 fps ile oynuyodum betada en son mediumda falan. ama gaza getirilmem lazım. çünkü aynı oyuna 100 tl veresim yok hiç. biraz övsenize oyunu bf3'e göre falan çok canım sıkılıyo çünkü

Abi ben de böyle düşünüyordum ama BF3 kendi klasmanının en kusursuz oyunuydu zaten, bunun da eksiği yok fazlası var yani. Hava muhalefeti, naval warfare, class perkler, commander, squad field upgrade, yeni silahlar, yeni upgradeler, yeni araçlar, çok fazla customization option, yeni mapler falan filan. E bir kaç ay sonra BF3 mapleri de gelecek zaten, Gulf of Oman'da triggered event sandstorm olacakmış mesela, Caspian Border'da ortadaki kule yıkılacak duvarlar kırılacak yeni routelar açılacak, Metro'da tavan çökecek yeni girişler açılacak.

Yani oyuna baktığım zaman açıkçası evet 3'den çok bir farkı yok yukarıda yazdıklarım dışında, ama durup da "lan keşke şunu da koysalarmış" dediğim olmadı daha. Eksiksiz bir oyunun üstüne eklemeler yapmışlar yani, yine skypeda çığlık atarak oynanıyor bir değişiklik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Lan ne şerrefsiz bu insanlar ya, yanında tank yanıyo adam bi repairlemiyor, aptal aptal ateş ediyor makineliden veya atlayıp law atmaya kasıyor. Ulan mal takım kazanınca çok daha fazla puan alacan hey allaam.
Taa anasının hamından helilere makineli sıkıp tankın yerini belli ediyor, ama belki görür diye dibimizde markladığım adama sıkamıyor, sinir oldum iyice ya ve hepsi nerdeyse böyle istisnasız
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...