Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

abi assaultta çok güzel zaten riflelar ben support'a gittim şimdi takım olarak oynarken engineer'a gidiyorumç

support'a gitmemdeki motif mortardı, çok güzel görünmüştü ilk başlarda sonra nefret ettim çok işlevsiz buldum. vehiclelara falan 8 vuruyor. yoksa lmg seven biri değilim zaten. rpk yine bir nebze rifle'a yakın.

engineer'da işte bir recon, 2 engineer oluyoruz toplu oynarken tank/heli falan gelince motor olup stratejik yerleri kaybetmiyoruz. yoksa pwdlereden lmg'lerden daha çok nefret ediyorum. carbine geldi ama onunda bütün olayı hip fire. hip firedan ziyade ben stabil med range istiyorum.

100 çatışmaya giriyorsan 80'i mid abi zaten eğer recon değilsen veya sabit durmuyorsan. assaultlar çok iyi işte de anti-vehicle sıfırsın. 3 assault objective capliyorsun 1 tane tank geliyor belini kırıyor çok kötü.

ve aşırı vehicle var maplerde. supportla bile c4 falan yetmiyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi assaultta çok güzel zaten riflelar ben support'a gittim şimdi takım olarak oynarken engineer'a gidiyorumç

support'a gitmemdeki motif mortardı, çok güzel görünmüştü ilk başlarda sonra nefret ettim çok işlevsiz buldum. vehiclelara falan 8 vuruyor. yoksa lmg seven biri değilim zaten. rpk yine bir nebze rifle'a yakın.

engineer'da işte bir recon, 2 engineer oluyoruz toplu oynarken tank/heli falan gelince motor olup stratejik yerleri kaybetmiyoruz. yoksa pwdlereden lmg'lerden daha çok nefret ediyorum. carbine geldi ama onunda bütün olayı hip fire. hip firedan ziyade ben stabil med range istiyorum.

100 çatışmaya giriyorsan 80'i mid abi zaten eğer recon değilsen veya sabit durmuyorsan. assaultlar çok iyi işte de anti-vehicle sıfırsın. 3 assault objective capliyorsun 1 tane tank geliyor belini kırıyor çok kötü.

ve aşırı vehicle var maplerde. supportla bile c4 falan yetmiyor yani.

aşşa yukarı aynı kafadayız bende son 2 gündür support oynuyorum yeni açtım mortarı LMG ler baya iyi ya medium range te basıp basıp çekip manual burst yaparak ağlatıyorsun

http://www.youtube.com/watch?v=lxxKgXWf0q0

şunu bir incele m294 campaign sonunda açılıyor bunu kullanıyorum çok memnunum. Tanklara bende uyuzum ya şu railroad lı mapte rush falan oynarken mesala direk oyunu domine ediyorlar ve kolay inmiyorlar. Ya 2-3 stingerla spam yapıcak ya da arkasına geçip rpg sallıycan oda geçebilirsen -.-

Linklediğim LMG yi dene ama
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...