Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

2 gündür sıkıntısız oyuyodum. bugünde bıngıldak ve xaeninle saatlerce oynadık.
ama artık oynayamıyorum
çünkü bazen loading ekranında bile kilitleniyor. oyuna girebilsem bile 20 30 sn sonra kitlenip kalıyor.
sıcaklıklar normal driver güncel falan ama yok yani.
660 ti ekran kartıda

bu arada bir tane bouncing bomba atan zımbırtı oyundan bir dakika içinde atılmanıza sebep oluyor. kullanımda ise oyuna girmeden battlelogdan girip çıkartın equipden.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

kermit said:

ama artık oynayamıyorum
çünkü bazen loading ekranında bile kilitleniyor. oyuna girebilsem bile 20 30 sn sonra kitlenip kalıyor.
660 ti ekran kartıda

bu arada bir tane bouncing bomba atan zımbırtı oyundan bir dakika içinde atılmanıza sebep oluyor. kullanımda ise oyuna girmeden battlelogdan girip çıkartın equipden.

Evet, assault'ta M320 LVG oynuyorsanız, 1 atış yaptıktan sonra crash veriyor bilginiz olsun. Eğer bu varsa assaultunuzda battlelog'tan çıkartın silahı.
Sosyal ağlarda paylaş

Editor said:

Oyunu oynuyorsun oynuyorsun random bir zamanda (ani dönüş yaparken mesela...) Çat kilitleniyor oyun Mal gibi kalıyor öyle task managerden sonlandırıyorum mecbur. Ya bi yapamadılar şunu ya

oyundan dolayı crash yemedim hiç. sistemde başka sıkıntı olmasın? server uçuyor genelde oyundan ziyade.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

kermit said:

ama artık oynayamıyorum
660 ti ekran kartıda

khazadum said:

aente said:

kermit said:

ama artık oynayamıyorum
660 ti ekran kartıda

Evet, assault'ta M320 LVG oynuyorsanız, 1 atış yaptıktan sonra crash veriyor bilginiz olsun. Eğer bu varsa assaultunuzda battlelog'tan çıkartın silahı.

yok bu bende de oluyor. tek bir ateş yada bomba atmadan kitleniyor
Sosyal ağlarda paylaş

kermitin ki çok enteresan oldu, 2-3 saat oynadık hiç sorunsuz. yani normal olağan göçmelerin dışında sorunsuz. ondan sonra adam bir düştü bir daha giremedi loadlarda falan takılıyor. ısınma falan da yok yani süper anlamsız bir durum. at yüküyle para verip şunları yaşamak son derece rahatsız edici yani bir de aaa ürün olmasa neyse diyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

bf3te en son hb + grip şekline dönmüştü assault için
aek için hb denedim, kontrol edilebilir bi recoil değil gibi geldi. 900 rof ile de teker teker yollamaya gerek yok mermileri
muzzle break + angled grip aek için mesela bence iyi oldu. daha uzun mesafede isabetli oynamak istersem scar-h dönüyorum. medium rangede aug ak falan
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...