Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

iki peçle 10 fpsden 40-45'e çıktı benim bilgisayar ki lowda 10 fps falandı dfjh. mediumda 40-45 alıyorum. ilk kez bu konuda bir ilerleme sağlayabildi adamlar ona helal.

VEFAKAT oyun bf3'ün aynısı abi. inatla oynamaya çalışıyorum inatla 2 el oynayıp bayıyorum falan. olmuyor bi türlü.

ben aynı oyunu 350 saat oynamışım lan zaten. neden bunu tekrar çıkardınız demek istiyorum yetkililere ki bf3'ün shooting mekanikleri kataktkataktaktakt daha iyiydi buna göre.

olumlu hiçbirşey söyleyemiyorum commander muhabbeti dışında oda ne sike yarıyor şu anda belli değil gibi geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Yaptığım windows updatelerinden midir yoksa bu 2. Patchtenmidir bilmiyorum oyun mükemmel çalışır oldu. Varmı böyle major bir değişiklik hisseden ? Highta 40-60 arası gidiyordu ama 15 saniyede bir 20 lere düşüp çıkıyordu şuan 50-60fps sabit hiç düşmüyor spike falan kalmadı herşey ultra sadece aa açmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Onun nedeni bazen cpu darboğazı olabiliyor gw2 de de vardı işlemcin biraz eskiyse optimizasyon tam iyi olmadığından. Ekran kartın yetiştiriyor hesaplarıda cpu nun hesap kısmı 40-45 de kitliyor olabilir

şimdi bendeki problem bu mu? hd6800 var ama işlemci quad 2.5.
bendeki problem direk işlemci sanırım. problemi artık eskimiş ve kötü olması.

kasa değiştirmeden anakart+işlemci değiştirebilir miyim acaba yea?

ps: kasamda eski.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslinda 2 neden olabiliyor benim gw2 de bir onceki sistemimle deneyimledigim sey şuydu. Onda mesala ekran kartinin islem gucu gerektiren kisni betada iyi entegre edilememisti butun asil yuk cpu ya yukleniyordu. Benim sanirim 4-5 sayfa once paylastigim bir chart vardi win7 win8 karsilastirmasi orda en cok cpu ya yuklenme oldugu gosteriliyordu. Yani 1. Olasilik islem yuku ekran kartina yeterince aktarilmadiysa cpunun islem hacmi yetmiyor olabilir. 2. Olasiliksa az once dedigim gibi belki dagitim uygun yapilmistir ama cpu dar bogaz yaratiyordur.

Sonuc olarak bence release bekleyin ve cpu gpu usage i gosteren bir program kurun. Birinden biri %100 e dayanirken digeri %30-50 yi gecmiyorsa yuksek olan muhtemelen dar vogaz yaratiyordur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...