Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlefield 4

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

recon + engineer kombosu çok fena ya.

guided rpg çok acıtıyor.

tek başına engineer 4-5 tane rpg sokması gerekiyor o da biri inip repair etmezse, bir de hedef hareketliyse baya rüyalara bağlıyor.

Bf3 te sunu o kadar denedik ki..

Cok husrandi, simdi biraz duzeldiyse ne ala
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Yine aksiyon dolu BF günleri geri döndü, Berkinster ile şu transport helikopter ile bayraktan bayrağa gezerek support'luk yapıyoruz, o kullanıyor ben tarıyorum. Bir yerde binaların arasına girerken tank çıktı, ateş etti, helikopter yan dönüktü o an, benim olduğum kapıdan girdi öbür kapıdan çıktı, kulağımdan geçti top hahahah.

Hemen ertesi round büyük binanın tepesinde çıktım çünkü ele geçirmeye çalışıyorlardı ama bizimkiler temizlemiş binayı.

Bir sessizlik çöktü, millet bakıyor kalan var mı diye. Bir anda kenardan sprintle iki kişi koşup aşağı atladı, ben arkalarından atladım aşağı. Havada damage verdim adama, çatıya indiler. Arkalarından inip tabanca ile temizledim.

Aksiyon filmi gibi resmen ooooh.

ya ben normalde heli ters ayarlarda kullanıyorum. ilk heli kullanışımdı betada. şansa bak istesem yapamazdım. akşama yine heli yapak
Sosyal ağlarda paylaş

skillim 250'den 180'e düşmüş dün akşam nasıl bir kötü oynadıysam.

bu arada fps'i kontrol ettim.

35-85 fps bandında çalışıyor oyun. genel itibariyle 55-75 bandında. aşırı patlama, effect vs. olduğunda 40-60 bandına düşüyor. çok aşırı bir şeyler olursa en düşük 38 falan gördüm.

bu AA vs. kapatmadan.

eğer peçlerler fln 10% performans artışı sağlarlarsa oyunu alırım, şu haliyle almam ama. ne zaman genel fps 65-80 olur, aşırı kastığında 50'e düşer, o zaman alınır.

ayıp lan surf tahtası gibi kartla.

şu haliyle deli gibi oynanıyor ama YETMEZ.

ultra text - gerisi high. gtx 680 asus directcu kart.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çok takip etmiyorum onları ama son versiyonlar hepsini gösteriyor.

edit: şurada nerelerden açıldığını anlatıyor aşağıda resimli olarak. http://www.overclockers.com/forums/showthread.php?t=717129 her çekirdeği ayrı ayrı frekans ve usage olarak görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Counter KnifeEdit

Balancing this is the ability to counterattack frontal takedowns within a limited timeframe. It has also been revealed that victims of knife takedowns will be unable to be revived.

The "Battlefield 4: Official "Siege of Shanghai" Multiplayer Trailer" demonstrates these features. When under attack from the front, the target has a HUD prompt appear and has one second to press Melee Attack before the attack connects and the player is killed.[2] A successful counter-attack awards the victor with the enemy's dogtags. Counter-knifing can also be performed in the water.

Sana bıçakla saldırılırken 1 saniyelik süren varmış melee attack key bindingine bastıyorsun

source: http://battlefield.wikia.com/wiki/Knife

not: bıçaklanan adamı revive yapamıyorlarmış bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırım olmuyor redditte onla ilgili bir makara yapılmış 10dk neo vs agent kapışıyorsunuz diye de :P bıçakla saldıran avantajlı zaten, işte çok bariz biyerde önünden gelen bıçaklı adamı yakalarsan ve refleksinle o 1 saniye yi yakalarsan sen onu indiriyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

sanırım olmuyor redditte onla ilgili bir makara yapılmış 10dk neo vs agent kapışıyorsunuz diye de :P bıçakla saldıran avantajlı zaten, işte çok bariz biyerde önünden gelen bıçaklı adamı yakalarsan ve refleksinle o 1 saniye yi yakalarsan sen onu indiriyorsun.

kısacası önden veya yandan bıçaklamaya kalkışmak büyük bir risk, direk vur daha iyi öyle mi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...