Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazanda Oruç durumu

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Artariel said:

sahurda mümkünse bol naneli şeyler yiyin, şu güzel ağız sularını kullanın ve ağzı en çok yakan diş macununu kullanın. biz de otobüse binebilelim

insanların dini vecibelerini yerine getirmesi neden seni bu kadar rahatsız ediyor,bu milletin %99.99 u sünni müslüman,elbetteki bu mukaddes görevi yerine getirmenin bazı bedelleri var (agız kokusu vs.),cogunluk böyle yapıyor,madem rahatsız oluyorsun binmezsin otobüse,mikrofaşizm uygulamana gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sanki sadece oruç tutanların ağzı kokuyor .sadece ramazanda mı otobüse biniyorsunuz nedir.kesin şunu yazanlar da sigara içiyodur ha içmeyen bi adamın yanına gelince nası kokuyorsunuz hiç haberiniz var mı? otobüs yolculuklarımın %90 ında koku var, alıyorum ben ,demekki millet 12 ay oruç tutuyor ne dindar adamlar yahu. ha ayrıca her yemekten sonra diş fırçalayan zaten de sahurda da fırçalar sanki 70 milyona mesaj veriyor paticik forumlarından kaç kişiyiz la burda
Sosyal ağlarda paylaş

zaten o geyik sadece "70milyona anlatıyor sanki" saçmalığına karşı üretilmiş bir şeydi.

sonuca ulaşmasını beklemiyorum.

adamın inandığı din "temizlik önemlidir" diyor. hadislerde dişlerini fırçala diyor, temizlik imandandır diyor

güya inandığı dinin gerekliliklerini önemsemeyen, allahın elçisini dinlemeyen adam, bi hashtag ile twitter'ı mı önemseyecek?

yok öyle bir şey tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kişi bir kişidir.

buradan müslümanlara hede hödö..

diyeceğinize "adam haklı yahu" diyebilsek zaten din aşağılama aracı olarak kullanılamazdı.

ağız kokusu berbat, ramazanda daha da berbat.
dişlerinizi fırçalayın.

çok basit yani..

yanlı bakış oruçlunun ağzı cennet kokar saçmalığındadır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...