Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ülkemizin Nimetlerinden Ne Kadar Faydalanabiliyoruz?

Chaotic

Öne çıkan mesajlar

genç kadınlarımızın göğüslerinin çok da güzel olmadığını.
düzgün göğüslü ve ince belli kadınların yüzdesinin bir elin parmaklarını geçmediğini -nasıl oluyorsa artık-
göz önüne alırsak..

gidip göğüsleri ile nam salmış ülkelerde yaşamayı ülkemi satmaya tercih ederim lan. yenisini almak varken niye satayım ki olm bişileri.
dursun kenarda işte.
toprak kaybettirmez hem.
git yeni bi ülke daha al.
memeli hem

Sosyal ağlarda paylaş

en kolay konuları gaza getirme yolları
a) din
b) cinsellik
c) ırkçılık

din feci baydı, bana kalsa göğüs konulduğunda konu kitlenmesi olayını din konuşulduğunda konu kitlenmesi olarak revize ederdim.

ırkçı olmayı da çok beceremiyorum doğrusu.. hem eğlenceli değil hem de ne diyeceksin ki "haha pis kürt!!" dahası birisi çıkıp "adamların suyu yok tabii pis olacaklar, tabii kokacaklar" falan diyecek. ağlaklık üstüne yatacak. iş iyiden iyiye can sıkıcı hale gelecek birileri ağlayınca.
bitti geyik. devamı yok.
bir de genel olarak insanları temel paydada topayabiliyorsun herkesin sevdiği şeyleri kullanarak. ırçılıkta etc bir tarafı illaki eziyorsun, dinde de öyle. ama kadın vücudunu kadınlar bile sever.

özetle eğleniyorum ve yani "oyunlarda çok adam öldürüyorsun, katilsin sen!" gibi bir yaklaşım yerine "booom headshooot!!" diye tadını çıkartın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi buna gülüyoruz falan ama yani zenci yok diye, amerikada değiliz diye gülüyoruz hep.

kürtlerin 98%si ülke "gerçeeekteeen" bölünsün istemiyor..

kalan 2%si bu yalana gerçekten inanıyor

falan diye yap mesela

altına da şunu koy hatta

lazların 2%i bu espriyi anlayabildi.

al sana süper kırıcı bilmem ne.. eğlenceli olmuyor hiç

ağız tadı ile eğlenilemiyor yani. bir de din üstüne de yap.hatta onu geçtim, araplara laf edince alınan var lan. dini geçtim
istanbuldaki arap turist yoğunluğunu şehirdeki kokunun artmasından anlayabiliriz. arabistanda yıkanmıyorsun, ok ama turist olarak geldiğin yerde yıkan bari gibi bi giriş yap doğrudan.. olmuyor işte tadı yok.

ama doğrudan memesiz kadınlara hakaret edebilir, onlara osman falan diyebilirsin. çünkü memesiz kadını geç kadın yok forumda ve her erkek -erkek dedim red- meme sever..

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada gunes enerjisi potansiyelimiz okadar oyle de inanılmaz degil kim dediyse kandırmıs ortalamayız potansiyelde.

enerji sektorune de cok inanmayın. bizim bolum proje yazmıstı mesela bizim binanın elektirigini tek bir ruzgar gulu ile saglıyodu kilyosa kurdugu izin vermediler falan.

yıl 2012 hala bor diyosak komikmis. ama bor fuel cell ler falan ilginc bak onlara bakın onlar iyi.

nergisin suyunu sıkıp 10k euro almak icin kac nergis sıkmak gerekiyormus ona gore ben de bahceye kadar inecegim.

"bilmemnenin yagını ayrı kabugunu ayrı satıyorlar COK PARA KAZANIYORLAR" diyorsan bulabilirsen bul boyle bisey zengin ol turkiye ile alakası yok bunun.

komik topic.
Sosyal ağlarda paylaş

tabi lan hepimizin evinin bahçesinde nergis çiçeği, evlerinin garajında da nergis çiçeğini sıkıp damıtıp saklayacak makineler ve düzenek hazır bekliyor, tüm bunları öylece yurtdışına satmaya başlamak için daha ne bekliyoruz ki.

pati'deki hıyarlar okuyun da utanın.........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...