Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gerçek islam bu değil !

Feamer

Öne çıkan mesajlar

benim de son sözüm hadis olsun yahu.

Câbir’den (ra) rivayet edildiğine göre Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem, bir kimsenin ayakta ayakkabı giymesini yasaklamıştır. (Ebû Dâvûd, Libâs 41; Tirmizî, Libâs 35; İbni Mâce, Libâs 30)

iyi uykular.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

oncekendimi said:

simdi konuyu cekmeyin baska yonlere konu basligi gercek islam bu degil...

peki en bariscil din oldugu iddia edilen budistlerin myanmarda yaptigi nedir ?

gercek budizm o degilse nedir?

din toptan gereksiz ve kötü bişey. burdaki çoğu kişinin şunu savunduğunu hala anlayamadın sanırım.

illa sidik yarıştırır gibi video yada fotoğraf mı koymamız lazım müslümanlar başkalarını öldürüyor diye? bu mudur yani haklı çıkma şartı?

aynı şeyi müslümanlara değil de yahudilere yada herhangi bir x dinine mensup insanlara yapsaydı yine aynı şekilde kınayacakmıydın?

amerikalilar oldu diye sevinen bi adam bu, batmandeki postlarina bak gorursun sdfasdf

olu uzerinden siyaset yapanda cok lolololz, sorsan haritada burma nerde gosteremez gugil yapmadan
Sosyal ağlarda paylaş

oncekendimi said:

edit; galiba viktordu budistler çok barışçıl rererö rererö diyordu..arakan denilen yerde yapılan budist katliamının yeni resimleri buyrun efendim +18 hatta +25 ona göre bakın...
2.edit: en dehşeti de küçük bebekleri sırf anneleri babaları müslüman diye pişirip yiyorlar...

dikkat şiddet!!!

Şu nasıl bir fail akıl almıyor ya.

Koyduğun fotoğraf afrikadan ve orada öldürülenler hıristiyan. Bil bakalım onları öyle öldürenler kim? Evet doğru bildin, çok sevgili müslüman din kardeşlerin.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah oncekendimi boş buldu mu ortalığı sallayıp duruyor

ayrıca onlar müslümanlar tarafından da öldürülmedi. gaz tankeri patlaması.

interneti kullanmasını bilmek lazım, hele facebook iletilerine hiç güvenmemek lazım

http://www.loonwatch.com/2011/10/fake-nigerian-christians-burnt-alive-photo-resurfaces-on-facebook/

said:
(Reuters) – At least 230 people were killed when a fuel tanker overturned and exploded in eastern Democratic Republic of Congo, unleashing a fire ball that tore through homes and cinemas packed with people watching World Cup soccer.

http://www.reuters.com/article/2010/07/03/us-congo-democratic-explosion-idUSTRE6620H220100703

https://www.google.com.tr/search?um=1&hl=tr&biw=1366&bih=607&tbm=isch&sa=X&ei=OUQLUKO0EaXB0gWK6PHcCg&ved=0CEIQvwUoAQ&q=fuel+tanker+explosion+congo&spell=1

http://www.fleetwatch.co.za/marketwatch072010/mw-07-400%20dead.htm

Ne komiksiniz ya biri alıyo fotoğrafa HİNTLİLER MÜSLÜMANLARI YAKTI diye facebooka koyuyor inanıyorsunuz falan. İnanmak istediğiniz şeyi destekleyen bir laf, bulgu oldu mu ortada kimden nerden geldiğini bilmeden anında kabul edip sanki bir gerçekmiş gibi ortaya sunuyorsunuz. sonra da okuduğunuz şeyi yorumlamadan kabul ediyorsunuz, dini lider ne derse onu kabul ediyorsunuz deyince kızıyorsunuz. Hayır yani dediğin hintli vs müslüman olaylarını bölge isminden arattığın an tonlarca kaynak çıkıyor. Wikipediaya bile bakmak kabaca yeter neler olduğunu anlamak ve anlatmak için (ben baktım ondan söylüyorum sdf). Ama yok hayır facebook postundan resimleri copy pasteleyim. Siz mi doğru anlayacaksınız dini.

Bebekleri falan arasak ne çıkacak kim bilir. Milliyetin ise aynı fotoğrafları haber malzemesi olarak kullanması şahane. Hele ki muhtemelen koydukları o yangın videolarından biri bu tanker patlaması olabilir hahah
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah o pişirilen bebek de anadoluhaber'in "komunist çinliler bebek yiyor" temalı bir konusundanmış merak edene linki gönderebilirim buraya koymuyorum fotoğraflar baya kötü çünkü.

efsanesin gerçekten ya

anadoluhaber de süpermiş direk kuranı yakan kız ucube oldu kafasındalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Son fotoğraf da taylanddan

http://www.smh.com.au/articles/2004/10/27/1098667842425.html

yine en yakını bu taylandlıların budist olduğunu düşünürsek, ama arakanda değil bu da hehehe

ama bu durum milliyetin bu fotoğrafı arakandaki müslüman katliamı fotoğrafı olarak koymasını engellemiş mi? hayır sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

İnanmak istediğiniz şeyi destekleyen bir laf, bulgu oldu mu ortada kimden nerden geldiğini bilmeden anında kabul edip sanki bir gerçekmiş gibi ortaya sunuyorsunuz.

doğru.keşke senden bi önceki mesajda fotoğraf için "müslüman din kardeşlerin hristiyanları yakmış" diyen adamla da biraz dalga geçseydin.
Sosyal ağlarda paylaş

diğer adama yazdığı bu :

"ayrıca onlar müslümanlar tarafından da öldürülmedi. gaz tankeri patlaması."

bir diğer adama yazdığıysa bu :

"Ne komiksiniz ya biri alıyo fotoğrafa HİNTLİLER MÜSLÜMANLARI YAKTI diye facebooka koyuyor inanıyorsunuz falan. İnanmak istediğiniz şeyi destekleyen bir laf, bulgu oldu mu ortada kimden nerden geldiğini bilmeden anında kabul edip sanki bir gerçekmiş gibi ortaya sunuyorsunuz. sonra da okuduğunuz şeyi yorumlamadan kabul ediyorsunuz, dini lider ne derse onu kabul ediyorsunuz deyince kızıyorsunuz. Hayır yani dediğin hintli vs müslüman olaylarını bölge isminden arattığın an tonlarca kaynak çıkıyor. Wikipediaya bile bakmak kabaca yeter neler olduğunu anlamak ve anlatmak için (ben baktım ondan söylüyorum sdf). Ama yok hayır facebook postundan resimleri copy pasteleyim. Siz mi doğru anlayacaksınız dini."

taraflı olmanızı anlıyorum ,tarafsızmış numarası yapmanızı anlamıyorum ben. adam saçmalıyor karşısına birisi geçip o da saçmalıyor ama birisi "sizden" olduğu için önemsenmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamın bir tarafı tutma merakı olsa en başından gidip fotoda cinayet işleyen kişilerin müslüman olmadığını söylemez zaten.

Yani izmir'e yunanlar çıktı çünkü 800 senedir müslümanlığın bayraktarlığını yapıyoruz demekte komik, zenci fotosu gösterip budist rahipler çocuk yiyor demekte komik, çinli fotosu gösterip müslümanlar saldırmış demekte komik. Komik işte, zorlanacak bir durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

diğer adama yazdığı bu :

"ayrıca onlar müslümanlar tarafından da öldürülmedi. gaz tankeri patlaması."

bir diğer adama yazdığıysa bu :

"Ne komiksiniz ya biri alıyo fotoğrafa HİNTLİLER MÜSLÜMANLARI YAKTI diye facebooka koyuyor inanıyorsunuz falan. İnanmak istediğiniz şeyi destekleyen bir laf, bulgu oldu mu ortada kimden nerden geldiğini bilmeden anında kabul edip sanki bir gerçekmiş gibi ortaya sunuyorsunuz. sonra da okuduğunuz şeyi yorumlamadan kabul ediyorsunuz, dini lider ne derse onu kabul ediyorsunuz deyince kızıyorsunuz. Hayır yani dediğin hintli vs müslüman olaylarını bölge isminden arattığın an tonlarca kaynak çıkıyor. Wikipediaya bile bakmak kabaca yeter neler olduğunu anlamak ve anlatmak için (ben baktım ondan söylüyorum sdf). Ama yok hayır facebook postundan resimleri copy pasteleyim. Siz mi doğru anlayacaksınız dini."

taraflı olmanızı anlıyorum ,tarafsızmış numarası yapmanızı anlamıyorum ben. adam saçmalıyor karşısına birisi geçip o da saçmalıyor ama birisi "sizden" olduğu için önemsenmiyor.

asıl senin anlamadığın nokta buradaki çoğu kişinin sadece islam karşıtı değil din olayına toptan karşı olduğu.
Sosyal ağlarda paylaş

he ben dinsizler sadece müslümanlığı sevmiyor sanıyordum.

söylediğimin ne alakası var bunla paticikte dinsizlerin bütün müslümanları aynı kefeye koyduğu hepsine aynı şekilde hakaret ettiği ortada göremiyorsanız ben ne diyeyim artık.şu yorumu farklı bi şekilde müslüman birisi yazsa en ağır şekilde eleştirilirt ama bunlar alkışlanıyor:

-adam müslüman kafa yapısı belli

-müslüman müslümanlığını yapmış şaşıracak bişey yok (hata bunda ünleme bastım silindi mesaj ilginç)
Sosyal ağlarda paylaş

Osuran_boğa said:

Ardeth said:

İnanmak istediğiniz şeyi destekleyen bir laf, bulgu oldu mu ortada kimden nerden geldiğini bilmeden anında kabul edip sanki bir gerçekmiş gibi ortaya sunuyorsunuz.

doğru.keşke senden bi önceki mesajda fotoğraf için "müslüman din kardeşlerin hristiyanları yakmış" diyen adamla da biraz dalga geçseydin.

facebookta gördüğünüz forvardlara hemen atlıyorsunuz lafım herkeseydi zaten

gerçi facebook forvardları mı daha kötü türk internet gazeteciliği mi bilemedim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...