Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xbox 360, oyun tavsiyesi

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Daha hiç bir oyununu oynamadığım için aklınıza gelen her şeyi söyleyebilirsiniz;

Öncelikle multisi güzel bir FPS lazım (mw:3, bf:3 arasındayımama halo şöyle süper vs. derseniz halo alayım.)

Her konsolun var oluş amacı olan futbol oyunu ne alayım? Fifa 12 mi? Yoksa 13'ü mü bekliyim?

Döğüş oyunu olarak super street fighter IV mı? Mortal Kombat mı? (Mortal Kombat 9 xbox 360 için var sanırım da sadece Mortal Kombat olarak geçiyor galiba, bulamadım bir de amazon.de de falan)
SSFIV tercihim olabilir, SF'ye yakın hissettim kendimi hep.

Dance Central 2'yi alacağım böyle gamer olmayan arkadaşlarımla salonda tepişelim diye.

Başka ne alayım? Oturup story mode oynamayı seviyorum oyunlarda ama vakit ayıramıyorum, (Türkiye'ye döndüğümde hiç vaktim olmayabilir hatta sdf) İstediğim şöyle akşamları, haftasonları falan multide/arkadaşlarımla/ailemle keyifle vakit geçirebileceğim oyunlar.

Tabii şu efsanedir mutlaka oyna dediğiniz, hikayesi sürükleyen bir oyun varsa onları da yazın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Just Dance'ı da Dance Central'i de denedim, kurcaladım da Just Dance'den daha kullanıcı dostu geldi bana Dance Central, müzik seçimleri de iyiydi tür için. Almış bulundum zaten.

Şu an elimde

Dance Central 2
Red Dead Redemption Goty
Halo 3
GTA 4
Fight Night Round 3
SSX
Kinect Adventures
Kinect Sports

var. 110 euro'ya geldi hepsi. Yeter uzunca bir süre herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
BiTcH_oFBaT said:

Bana da dün xbox 360 Kinect hediye geldi.

Hangi oyunları önerirsiniz?
Ben bugün ultimate sports alacam kesin de adam gibi oyunlardan ne alınabilir? :)

SW nasıl misal?

SW'ye kötü diyorlar, oynamadım.

Halo 3'ü oynuyorum şu anda, Halo oynayan ergenler lololol tayfası var nette biliyorum ama oyun gayet güzel, normalde FPS oynarken sıkılan bir adamım ama 2-3 saat başında oturtuyor her seferinde (single mode için konuşuyorum, online oynamadım hiç)

Onun dışında Red Dead Redemption hala oynamadıysan al oyna, görevleri falan çok eğlenceli.

Bir de benim oynamadığım oyunlardan Batman serisi falan çok övülüyor, Dark Souls ve Darksiders 1-2 keza öyle.

Zaman geçirmelik, oynıyım çıkıyım oyunları arıyorsan SSX, FIFA falan zaten fix.

Kinectle oynayım diyorsan da, Dance Central ve türevlerini tavsiye ederim, beklediğimden başarılı çıktı oyun. Onun haricinde en çok fruit ninja oynuyorum ben kinectle asfdgfh cep telefonundakiyle alakası yok, hayvani eğlenceli.

Ciddi kinect oyunları arıyorsan da; Future Soldier ve Forza 4, bu ikisini her halukarda al zaten, Forza 4'ü denedim, kinectle oynayınca çok farklı bir deneyime dönüşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...