Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2012

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

Buy Paradox Collection
Includes 28 items: Mount & Blade, Europa Universalis III Complete, Europa Universalis III: Heir to the Throne, Europa Universalis III: Divine Wind, Magicka, Magicka: Vietnam, Sword of the Stars II: Lords of Winter, Mount & Blade: Warband, Mount & Blade: Warband - Napoleonic Wars, Mount & Blade: With Fire & Sword, Magicka: Wizard's Survival Kit, Magicka: Nippon, Magicka: Marshlands, Magicka: Final Frontier, Magicka: The Watchtower, Magicka: Frozen Lake, Magicka: Lonely Island Cruise, Magicka: Gamer Bundle, Magicka: The Stars Are Left, Defenders of Ardania, Magicka: Holiday Spirit Item Pack, Magicka: Horror Props Item Pack, Magicka: The Other Side of the Coin, Naval War: Arctic Circle, Gettysburg: Armored Warfare, Warlock - Master of the Arcane, Crusader Kings II, Magicka: Party Robes
PUBLISHER PACK! Offer ends July 23rd

LAN!
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

sabonis said:

Saints row 3 o available olmayan. Gören biri fiyatını yazabilir mi hem tek oyunu hem de varsa pakedini. Gerçi biter birazdan kesin..

Komunite biraz mal ya. Batman varken şunu indirime sokturttular..

12.5 dolar sanırsam müdür
seyden bak abi
www.hidemyass.com

banka güvenlik sistemi sağolsun her şey yasak =)

fizban said:

sr3 baya baya iyi. yurtdisindan birinden rica falan edin size alsin.

gta diil mi bildiğin? ne farkı var?

bi de kaç saati var gören biri sölerse sevinirim. ona göre birazcık bakıniim netten, beğeneceksem birine söleyiveriim de alsın. 1 saate bitiyorsa kasamam =)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

sr3 sey abi
gta 3 san andreas gibin
gta 4 teki yavaslık ve gerçeklik yok
aksine son derece ütopik ve saçma
o kadar da eğlenceli
benim tek satın almama sebebim dlc politikalarından tiksiniyorum
her bi boku dlc cıkardılar
500 tane dlc var

gta'i 2 boylutudan 3'e geçince sevemedim yeterince. çok çabuk bayar oldum amaçsız bir şekilde gezince etrafta, tamam sandbox gibi biraz ama yani bence daha çok amaç vermeli. 5-10 dolar aralığında olsa alabilirdim ama 12.5 dolar hala çok bence. zaten limitim 12.5 dolar. çok yeni olmadıkça 12.5 üzeri para vermiyorum (mesela deus ex'i 20'ye aldım çıktıktan 2-3 ay sonra indirim yapmışlardı)

neyse almiim, bu indirimlerde yine 50-100 dolar arası harcamak istemiyorum oynamayacağım oyunlara :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...