Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmirde öldüren kedi için üniversiteliye 3 ay 10 gün hapis verildi

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

senko said:

Ceza gereksiz olmuş.

aente said:

ardeth adam kötü trollük yapmış boşuna ciddiye almışsın, esprisi kötü diyip geçseydin keşke, bazı şeylerin esprisi bile olmuyor zira.

senko'nun hayvanlarla ilgili topiklerdeki mesajlarına bakılırsa, trollük yapmadığı, gerçek fikrini açıkladığı anlaşılabilir bence. ama trollükse de gerçekten kötü trollük olmuş.

bu arada, adamın böyle bir ceza alması hiç yoktan iyi. umarım hayvanlara şiddet uygulama potansiyeli olan sapıklar için caydırıcı bir işlevi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Mal said:

herkes tanıyo ve kimse girişmemiş mi yolda çocuğa?

yemin ediyorum ağzını burnunu kırardım hiç de alıcagım cezadan pişman olmazdım
net

şu hapis cezası az bile
umarım örnek olur daha da ağırlarını getirirler ilerde hatta
sosyal sorumluluk da güzel iş
gitsin lağım filan temizlesin hatta 2 yıl boyunca

ne yazık ki bu kişiyi öldürsek bile bir faydası olmazdı, aynen bu videodaki gibi davranabilecek çok fazla genç var.

sigara içip futbol maçı izleyip arabasıyla turlamak dışında hiç bişi bildiği ve hiç bişile ilgilendiği olmuyor bunların.

ana-baba eğitmiyor, ilkokul-lise fayda etmiyor, üniversite'de ise kendi mantalitesindeki kişilerle tanışıp yeni bir toplum yapısı haline geliyorlar.

önyargıyla düşünüyor olabilirim,
ama aynen bu videodaki gibi 3-4 kişi kasıla kasıla pitbull-rottweiler gibi köpekle dolaşan kişiler görüyorum. köpek sevgisine sahip olduklarını düşünmüyorum, köpekleri kendileri için araba gibi, künye gibi birer aksesuar. videoda da böyle bir grup üniversiteli gencin savunmasız bir kediye eziyet edip öldürdüğünü görüyoruz.

"hayvansever" olduğu için köpek alıp besleyen herhangi bir kişinin böyle bir işe girişçeğini düşünmüyorum.

bu arada baya eski bir video di mi bu?
aradan kaç zaman geçti, görüntüleri kanıtı delili felan var, buna rağmen anca yeni bir ceza veriliyor?
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de konu ile alakasız başka bir tespit yaptım ben.

misal diyelim biri çok süper bir cevap veriyor topicte bir konuya. hatta cevap öyle iyi ki muhattab-ı cevap onaylıyor, herkes hll knks crzy team haxxoord yapıyor, sonrasında artık o süper cevap boşalma etkisi mi yaratıyor ne oluyorsa beyinde arkadaşın takip eden birkaç sonraki mesaj hep ehririr, nabey yaa, olur ki öyle olur ki bence de :P düzeylerinde falan oluyor.

enteresan.
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

misal diyelim biri çok süper bir cevap veriyor topicte bir konuya. hatta cevap öyle iyi ki muhattab-ı cevap onaylıyor, herkes hll knks crzy team haxxoord yapıyor, sonrasında artık o süper cevap boşalma etkisi mi yaratıyor ne oluyorsa beyinde arkadaşın takip eden birkaç sonraki mesaj hep ehririr, nabey yaa, olur ki öyle olur ki bence de :P düzeylerinde falan oluyor.

enteresan.

gerçekten alakasızmış
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

enteresan.

Hiç bişi anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

enteresan.

ahahahah çok samimi lan ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...