Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2012-2013

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

5 senedir falan Barça yalakalığı yapıyor zaten UEFA, o yüzden çok şaşırmadım. Gerek saha içinde gerek saha dışında korkunç bir korumaları var Barça'ya karşı. Normaldir.

Yalnız Gabon teknik direktörüne üzüldüm. Diğerlerine hep isim isim yazmışken adamın ismini yazmaya bile tenezzül etmemişler. Tamam direkt isimden tanınmayabilir de, Gabon t.direktörü x y. diye yazabilirlerdi en azından, böyle adamdan sayılmamış gibi olmuş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Haketmiş olup olmaması farketmiyor, olay kollanıp kollanmaması, ya da spesifik olarak bu olaya bakarsak işin içinde şike olup olmaması. İlla hakedip haketmemeye bakacaksak, o zaman puan falan hesaplamayı bırakalım, kim güzel futbol oynuyorsa her sene şampiyonluğu ona verelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Haketmiş olup olmaması farketmiyor, olay kollanıp kollanmaması, ya da spesifik olarak bu olaya bakarsak işin içinde şike olup olmaması. İlla hakedip haketmemeye bakacaksak, o zaman puan falan hesaplamayı bırakalım, kim güzel futbol oynuyorsa her sene şampiyonluğu ona verelim.

abi sanki ben HİLELİ MİLELİ GODUK MU RONALDOFAGLER demişim gibi bir atar yapmışsın

boldla yazılan çıkarım apayrı birşey olmuş zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Ronaldo'yu tuttuğumu ya da desteklediğimi nereden çıkarttın ki?

Sanki haketmedi demişsin, ben de haketmek ayrı kazanmak ayrı dedim. Hakedene değil kurallara göre birinci olana verilir ödül.

Çıkarım da zaten aynı nane. Oyuncunun hileyle 1. yapılmasını "haketti" diye savunmakla ligde de "hakeden şampiyon olsun o zaman puan olmasın" demek aşağı yukarı aynı şey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...