Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tebrikler, kızınız hamile

Flassh

Öne çıkan mesajlar

BlackLabelSociety said:

ulan ya kızı olan başka bir muhafazakar babaya giderse o mesaj:S olacakları tahmin bile edemiyorum.

Aslında cep telefonlarına polis jandarma nartotik filan diye spam mesaj gönderen dolandırıcılar var ya, onun gibi bir sistemle sağlık bakanlığından gönderilmiş gibi topluca kızınız hamile mesajları göndersek bir günde Türkiye nüfusunu yarılayabiliriz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

BlackLabelSociety said:

ulan ya kızı olan başka bir muhafazakar babaya giderse o mesaj:S olacakları tahmin bile edemiyorum.

Aslında cep telefonlarına polis jandarma nartotik filan diye spam mesaj gönderen dolandırıcılar var ya, onun gibi bir sistemle sağlık bakanlığından gönderilmiş gibi topluca kızınız hamile mesajları göndersek bir günde Türkiye nüfusunu yarılayabiliriz bence.

bu öneriyi destekleyebilirim. çıkan cinnet sonucu hödük semtlerde daha az kadın kalacağından hayvanoğluhayvanların üremesi kısıtlanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi de salak bir savcı talimatıyla falan %100 suçlu adam da salındı haberi falan. noluyor abi bi bok anlamadım hiç de adam gibi bir açıklama yapmıyor gerizekalı medya. savcı talimatıyla salındı ne demek abi? sonra duruşma olacak mı olmayacak mı ne bu ya.

durum şu ki bir ülkenin medyası dandik olursa o ülkenin vatandaşını istediğin yere çekersin hiç sorun değil

bu haber de öyle, iki cümle bir şey yazıyorlar nereye çekilirse çekilir yani
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

BlackLabelSociety said:

niye lan?

eve gazete mi girmiyor? nedir, tv mi çekmiyor?

öre cinayeti işleyip kızı kümese gömüyorlar işte.

neyini tahmin edemedin bunun?

hata ettim doğrusun. istanbulda yaşayıp boğazı dahi görmeyen insanların olduğunu unutmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...