Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatil kazandınız

0ne

Öne çıkan mesajlar

• 4 ay sonra ...
arkadaslar slm.. ben ne yazık kı bu adamların oyununa geldım.. 27.10.12 de.. ertesı gun ıptal etmek ıstıyorum dedığım de, boyle bı hakkım olmadığını ılle de ıptal edeceksem toplam bedelın %25 ını yanı 5500 tl yı ödemem gerektığını soyledıler.. epey dıl döktukten sonra ben, hadı o zaman verdığın pesınatı alamazsın ama sana ıyılık olsun der gıbı 2200 lıra ıcın bu yaz tatıl ayarlayalım barı oldu.. bunun uzerıne noterden ıhtarname yolladım.. bundan sonra ızlemem gereken yol nedır ?? senetlerımı ve paramı nasıl gerı alabılırım?? ozellıkle oranın eskı calısanı olan arkadasım yardımcı olursan sevınırım.. çağatay bey dıye bırı varmıs telefonunu vermıyorlar asla:((
Sosyal ağlarda paylaş

Bende gittim böyle yere bedava yemek ve tatil hoşuma gitti ama kızlar bi yapıştılar devre mülk satmak için. O kadar çok şey anlatıyorlar ki grup grup ayrılıyormuş tatiller. Böyle kocaman bi alana topluyorlar her kişiyi ve anlatıyorlar eğer birisi kabul eder se zil çalıyor herkes susuyor ve " ahmet bey bu tatili eşine hediye etti alkışlıyoruz" gibi sözlerle alkışlattırıyorlar. Kalmak bedava ama yemekler bize ait olacak vs vs mişşşş

En son ne oldu biliyormusunuz. Kusura bakmayın tatilide istemiyorum, Geri dönüşünüzüde istemiyorum deyip kendi imkanlarımla resmen kaçtım.

İnsana öyle psikolojik baskı yapıyor ki o şık giyimli hatunlar bir an memeden , kızdan, seksten soğuyup eşcinsel olasım gelmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Lan 1.5 sene oldu sabah yine aradılar, tatil kazanmıssınız ama kullanmamıssınız, pazar günü gelin falan dediler, istemiyorum dedim, 1 saat sonra bi baskası yine aradı..

Numaralarda baska baska, birini engellesen ötekinden arıyolar, nası kurtulcam bilemedim..
Sosyal ağlarda paylaş

Valla RCI da sadece bu sekilde sokakta bi ankete katılarak vs. uye alıyor. 95'ten beri bu sekilde uyeyiz biz. 99 yıllık uyeligimiz var. Sadece yıllık cuzi bir aidat ve degisim bedeli vererek 4+2 kisi dunyanın her yerinde RCI'ın uye oldugu otellerde 1 hafta beles konaklama hakkımız var. O anketlerden devremulk de cıkabilir tabi ama RCI cıkarsa bence dusunmeye deger.

Gerci forumda cok fazla es cocuk sahibi yok ama, varsa dusunen arastırsın. Simdi tabi 99 yıllık uyelik yapmıyorlar artık, 30 yıllık falan var sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

git biraz dinle. olumlu yaklaş. hmm bu seçenek iyi gibi ama buda olabilir de. bi kayınvalideye sorayım de. aaa sim kart gene bozulmuş. simdeydi bütün numaralar.turkcellden yeni sim kart çıkkartırmam lazım yarın onu halledip soruyum de.

ertesi gün benim hat şirket hattıydı. ondan yeni kart çıkartmam için ofisden vekalet gelmesi gerekiyo de. akşama fakslayacaklar de. ertesi gün yeni kart çıkarttım turkcellde yedeklediğim numaraları aldım ama kayınvalideye ulaşamadım de. kayın valideye ulaş broşürlerden görmek istiyo. ben faxlıyım o düşünsün de. sonra kayınvalide beğenmemiş de topla bavulunu git.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Valla RCI da sadece bu sekilde sokakta bi ankete katılarak vs. uye alıyor. 95'ten beri bu sekilde uyeyiz biz. 99 yıllık uyeligimiz var. Sadece yıllık cuzi bir aidat ve degisim bedeli vererek 4+2 kisi dunyanın her yerinde RCI'ın uye oldugu otellerde 1 hafta beles konaklama hakkımız var. O anketlerden devremulk de cıkabilir tabi ama RCI cıkarsa bence dusunmeye deger.

Gerci forumda cok fazla es cocuk sahibi yok ama, varsa dusunen arastırsın. Simdi tabi 99 yıllık uyelik yapmıyorlar artık, 30 yıllık falan var sanırım.

RCI'ın bu olayları güzel de bu dediğini yapan bir kişiyi bile tanımıyorum. Genellikle o 'değişim bedeli' pek cüzi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Valla 5 yıldızlı tatil koyunde 4 kisi tatil yaptıgında cıkan fatura ile karsılastırdıgında aşırı cuzi.

Arkadaşa katılıyorum. Biz de yaklaşık 7 sene önce RCI'dan 25 yıllık üyelik aldık. 5 yıldızlı tatil köyünde; değişim bedeli + yıllık aidat + kişibaşı günlük her şey dahilden yararlanma(ortalama 25 euro) toplamı erken rezervasyon yapsanız bile ulaşamayacağınız şekilde uyguna geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Alıntı:

arkadaş ben bu işle uğraşan bi satış müdürüyüm şimdi size RCI kullanımı ve satış konusunda detaylı bilgiler vermek istiyorum ve bu katıldığınız tanıtımlarda BENİM VERDİĞİM BİLGİLER DIŞINDA BİLGİ VEREN ACENTELER YALAN SÖYLÜYODUR.
1:)HEDİYE TATİL
ALACAĞINIZ HEDİYE TATİL 2 GECE 3 GÜNDÜZ VEYA 3 GECE 4 GÜNDÜR YÜKSEK SEZONLARDA HİÇ BİR ŞEKİLDE KULLANAMAZSINIZ YOL VE YEMEK MASRAFLARI HER ZAMAN SİZE AİTTİR...
2:)TANITIM AŞAMASI
TANITIM BİTENE KADAR HİÇ BİR ZAMAN FİYAT SÖYLENMEZ NEDENİ ORAYA GELEN AİLE BİŞEY SATIN ALMAYA GELMİYO SADECE TANITIM SONUNDA HEDİYE TATİL ALMAK İÇİN GELİYOR.TANITIM SONUNDA FİYAT GÖRMEK İSTEYEN AİLEYE FİYAT AÇILIR.ZATEN GÖRMEK İSTEMİYOSANIZ HEDİYE TATİLİNZ ELDEN TESLİM EDİLİR.
3:)RCI
RCI (RESORT CONDIMINIUM INTERNATIONAL) BU KURULUŞ ÜLKEMİZDE ULUSLAR ARASI DEĞİŞİM SİSTEMİ OLARAK GEÇER.AİLELER DEĞİŞİM FARKLARIYLA İSTEDİĞİ ZAMAN İSTEDİĞİ YERE GİDERLER.
4:)RCI 'LA DEĞİŞİM NASIL YApilIR
RCI KULLANACAK ÜYELER HAFTALARINI 6 AY ÖNCEDEN YATIRMAK ZORUNDADIR POİNT SİSTEMLE ÇALIŞIR HAFTANIZI NE KADAR ERKEN YATIRIRSANIZ DEĞİŞİM GÜCÜNÜZ VE TESİS KALİTENİZ ARTAR.HAFTASINI 6 AY ÖNCEDEN YATIRAN ÜYE TESİS VEYA REZERVASYON GÜNÜ BELİRLEMEK ZORUNDA DEĞİLDİR.1 AY ÖNCEYE KADAR TESİSİ VEYA REZARVASYON GÜNÜN BELİRLEYEBİLİR.YANİ DEĞİŞİM YAPABİLMEK VE GÜCÜMÜZÜ ARTIRMAK İÇİN KESİNLİKLE ERKEN YATIRILMASI GEREKİYOR.ERKEN YATIRMADIĞINIZ TAKTİRDE DEĞİŞİM YAPABİLECEĞİNİZ YERLER PANSİYONDAN TARZINDA YERLER OLUR.AMA ERKEN HAFTA YATIRAN ÜYELER HİLTON DEDEMAN SUNSET GİBİ MARKA TESİSLERE DAHİ DEĞİŞİM YAPACAK KADAR GÜÇLÜ PUANLARI OLUR (NOT DEĞİŞİM YAPACAĞINIZ TAKTİRDE ÜYE OLDUĞUNUZ YERLE DEĞİL DİREK RCI LA MUHATTAP OLUN ONLAR SİZE DAHA ÇOK YARDIMCI OLACAKTIR ÇÜNKÜ RCI SİZ DEĞİŞİM YAPARSANIZ PARA KAZANIR BU YÜZDEN YARDIMCI OLUR.)
5:)RCI DEĞİŞİM ÜCRETLERİ
YURDIŞI DEĞİŞİMLER İÇİN 175€ YURİÇİ DEĞİŞİMLER İÇİN 100€ ÖDENİR.YALNIZ RCI İÇİNDE ÜYELİK GEREKİR RCI ÜYELİĞİ BİR YILLI 85€ 5 YILLIK 300€ DUR BU ÜCRETİ YATIRAN KİŞİLER BİR KART VERİLİR BU KART RCI SEYHAY CLUB KARTTIR.RESTORAN ARAÇ KİRAMALAMA İNDİRİM SAĞLAR VİZE DE %100 ALMA GARANTİSİ VERİR REHBER İNDİRİMİ YAPAR EXTRA HAFTALAR ALIRSINIZ 50 İLA 350€ ARASINDA DEĞİŞEN 4 KİŞİ 1 HAFTALIK EXTRALAR...YADA 2 GECE 3 GÜNLÜK SON DK TATİLLLER.YURTDIŞI TATİLLERDE DÜNYANIN BİR ÇOK YERİNDE HAVAALANINDAN OTELE OTELDEN HAVAALANINA (BACK TO BACK)TRANSFER HİZMETİ YAPAR.YANİ KARTI ALIRKEN VERDİĞİN ÜCRET SİZİN AVANTAJINIZADIR
6:)RCI DA YEMEK FİYATLARI
TAM PANSİYON :9 İLA 12€
HERŞEY DAHİL:15 İLA 25€
7:)DEVRE TATİL ALIRKEN UYGULANAN FİYAT TEKNİĞİ
TANITIMA KATILAN AİLERİN EN BÜYÜK ÖN YARGISI YÜKSEK FİYATTAN EN DÜŞÜK FİYATA KADAR İNİLMESİDİR.KESİNLİKLE DOLANDIRMAK İÇİN DEĞİL.SADECE AİLENİN ALIM GÜCÜNÜ BULMAK İÇİNDİR.DİYECEKSİNİZ BENİM BÜTÇEM BELLİ NEDEN BU KADAR FİYAT SATIŞ MÜDÜRLERİ PRİMLE ÇALIŞIR NE KADAR YÜKSEK SATARSA O KADAR İYİDİR.YALNIZ EĞER KAFANIZDA Bİ TAKSİT MİKTARI VARSA SÖYLERSENİZ DİREK BÜTÇENİZE UYGUN FİYATLAR AÇILIR.VE ÜYE OLUNAN AİLELERE KESİNLİKLE 2 YIL YUKARIDA BAHSETTİĞİM RCI ÜYELİĞİ ÜCRETSİZ SAĞLAMAK ZORUNDADIR.SÖZLEMENİN RCI KISMINDA KESİNLİKLE YAZAR
8:)SÖZLEŞMEDE DİKKAT EDİLECEK KONULAR
+TESİS EĞER İNŞAAT HALİNDE YAZIYORSA KESİNLİKLE ALMAYIN
+RCI MADDESİ SÖZLEŞMENİZDE YAZMIYORSA KESİNLİKLE ALMAYIN
+YILLIK BAKIM ONARIM ÜCRETİ YAZMIYORSA ALMAYIN
+ÜYE SÖYLENEN BEDELLER DIŞINDA HİÇBİR BEDEL ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜ DEĞİLDİR DİYE Bİ MADDE VAR YAZMIYORSA ALMAYIN
+SÖZLEŞMEDE YÜKSEK DÖNEMDEN ALAN ÜYELER FLEXIBLE DÖNEMLER VARDIR KESİNLİKLE ALMAYIN
+SİZE DEĞİŞİME AVANTAJLI DÖNEM VERİRLERSE RCI LA DEĞİŞİM YAPARSINIZ SADECE İSTEDİĞİNİZ +ZAMAN VE YERE KENDİ TESİSİNİZE SADECE KIŞIN GİDERSİNİZ AMA İÇ DEĞİŞİM ÜCRETİ ÖDEYEREKTE +YAZIN KULLANIRSINIZ.RCI SİZİ İSTEDİĞİNİ YERE GÖNDERİR AMA ZAMANI FARKETMEZ SİZ YETERKİ HAFTANIZI ERKEN YATIRN

DOĞRU OLAN BUNLARDIR ARKDAŞLAR BU ŞEKİLDE ÜYE OLUNABİLİNİR TABİ SİZ KULLANABİLECEĞİNİZE İNANIYOSANIZ SİSTEMİ YALAN DOLANLA SATANLAR YÜZÜNDEN BİZLERDE PROBLEM YAŞIYORUZ EĞER SİZE YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE MUTLU BANA İYİ TATİLLER DİLİYORUM.(BU KONULARDA BENİM UNUTTUĞUM HUSUSLAR OLABİLİR KAFANIZA TAKINLAN BİR ŞEY OLURSA CEVAPLARIM EN DOĞRU ŞEKİLDE)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...