Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polisten ailesinin gözü önünde babaya dayak.

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

throine said:

polislik artık başka alanlarda katma değer yaratabilecek becerisi olmayan insanların seçtiği bir meslek oldu.
yeni polislerin hepsi kurtlar vadisi kuşağından.

hükümetin hoşuna gitmese bu değişirdi. şuanki durumu özetleyelim. polis teşkilatı içersinde sokakta öpüşen koklaşan gençlerden rahatsız olan bir sürü insan var. bunu amirler, emniyet müdürleri açık açık söylüyor gazetelere falan bile. bunun dışında polislerin sinirlendi mi tekme atan, copu basan arkadaşlarını toplayıp gelip seni bir güzel benzeten bir imajı var. Bu durumda noluyor sokakta sevgilisiyle öpüşen, el ele gezen bir genç polis gördü mü tedirgin oluyor ya bana bulaşırsa diye. Bu sahne tanıdık geldi mi?

Böyle bir durum olmasaydı da ne bileyim polis teşkilatı bunun tersi anlayışa sahip bir kurum olsaydı (nasıl olacak onu bilemiyorum aklıma bir örnek gelmedi ama yaratıcılığınızı kullanın artık burda) bir kaç ay içersinde polis teşkilatlarında reform yapılırdı hükümet ve belediyeler tarafından heh. Bu yapılmıyorsa, televizyona gazeteler çıkıp "ağaçların altında öpüşüyorlar bu kanıma dokunuyor ama yapcak bişey yok" diyen emniyet müdür hala emniyet müdürü olarak kalıyorsa bu durum hükümetin hoşuna gidiyordur da ondan böyledir.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

polis imdat yerine imdat polis hattı kurulsa yeridir.

abi şuna benzer bişey düşündüm videoyu izlerken
hani orda kadın bağırıyor ya ciyak ciyak, normalde "polis yok mu yetişin" filan demesi lazım ama meydan dayağını döndürenler zaten polisler
ne kadar kötü iğrenç bir ülke haline geldik bu nedir böyle, gerçekten ülkemden utandım ve tiksindim şunu izlerken
umudum o polislerin meslekten atılması ve ceza alması ama malesef tahminim o yönde değil, muhtemelen ufak bir ceza alıp ertesi gün bir şey olmamış gibi hayatlarına devam edecekler, o aile de yaşadığı travmayla kalacak, hatta "senin yüzünden amirimden laf yedim orospu çocuğu" diye bir kere daha dövecek aynı polisler belli mi olur
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

ogün samasla türk bayragı altında hatırası fotosu cektiren polis en son bölge müdürü mü kaymakam mı ne olmuştu

bu ülkede zor arkadaşım,cok zor

tam istedikleri tipte adamlar iste. cahil eli silahli adamlar. bunlari cezadan kurtarip bir de odullendiriyolar. oluyo sana ustlerine borclu ve cahil eli silahli adam.

bildigin mafya. uniformali mafya.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı okur okumaz Fatih emniyetidir kesin dedim. Şimdi orada değilim de hayatımın ilk 20 senesi o civarda oturarak geçti, özellikle vatan caddesinden emniyetin oraya sapan karşıt şeridin orada polisler sürekli trafik katliamı yapar, korna çalana laf edene saldırır, hatta haksız yere ceza yazarlar. bu sefer yalan ceza yazmanın da ötesine geçip direkt şiddete girişmişler. Çok da şaşırtıcı değil.

Suark said:

vaaaaaaaaaaaaaay

http://www.ensonhaber.com/5-emniyet-gorevlisi-aciga-alindi-2012-06-20.html

açığa almışlar

açığa almak dediğin dendiği gibi çalışmadan maaş alıyorlar, bir de yaklaşık 30 tl'lik kıdem tazminatı düşümü oluyor. Çok bir şey değil yani..
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye cehennem gibi.

her yerde insanlar şiddeti yüceltiyor, nefret söylemi almış başını gitmiş yıllardır, iç mihrak, dış mihrak, terör, ermeni ve kürt düşmanlığı, dindar, laik diye insanlar birbirine düşman edilmiş en kötüsü bu çoğu zaman devlet politikası olmuş.

böyle bir ülkeden böyle polis de çıkar, her şey çıkar. şiddet kanımıza işlemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...