Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Wii U eShop'a;
Dr. Luigi (Nintendo, available Jan. 15) - €14.99/£13.49
F1 Race Stars: Powered Up Edition (Codemasters) - €24.99/£19.99
The Legend of the Mystical Ninja (Konami, SNES) - €7.99/£5.49

3DS eShop'a;
Mario Party: Island Tour (Nintendo, available Jan. 17) - €39.99/£34.99
Castlevania II: Simon's Quest (Nintendo, NES) - €3.99/£3.59
Sosyal ağlarda paylaş

hayir anlamiyorum ne kadar satilmasini bekliyorlar? ya da soyle sorayim ne kadar satilmasi gerekiyor da kar edebilsinler?

smt 4 90k satmis LTD niche bir oyun icin muthis bir rakam.

final fantasy disinda jrpg'ler niche zaten murrikada ve yuroopda. beklentiler mi cok yuksek oluyorda, sonra husrana ugrayip uluslararasi pazardan mi soguyorlar nedir yani.

mantik yurutmek imkansiz ya, sega gider aptal rhythm oyununu cikartir, 16 k satar. pso2 gibi ceviri islemleri tamamlanmis hazir bekleyen oynuunu israrla batiya cikarmaz. kimdir bunlari yonlendiren, sunu batida cikar bu satar digeri tutmaz diyen gidip bulup oldurmek lazim.

valla ben cok bisi de istemiyorum audio jap text eng budur yani kasmasinlar bosuna, seslendirmeyle ugrasmaktan, ne var ne yok gondersinler batiya yeter artik bunaldim kanji ogrenmeye kasmaktan.

en cok uzuldugum, senran kaguraya sira gelene kadar tonla oyun var gelmesi gereken
Sosyal ağlarda paylaş

işte aptal adamlar ingilizce ses ve raflara kutu istiyor illa, en büyük masraf oradan kesin. ellerinde infilak ediyor sonra o kutular ve zayıf çeviri review'larda "berbat voice acting not kırdık" olarak. bundan eminim çünkü aksys seslere dokunmadan ismi cismi duyulmamış kaç tane oyun çevirdi ve psn'den sattı sadece. ve adamlarla dalga geçildi ecchi oyunlar çıkarıyorlar nah satar diye. batmadan hala devam ediyorlar aynen.

xillia başlığında gene yazdım, japon adam bile "sadece ingilizce koyuyoruz, yapamıyoruz sadece japonca çünkü casuallara satmak istiyoruz" gibi dangalakça açıklama yapıyor. casual dediğin zaten bu oyun neymiş diye bakmayan adam.

benim gördüğüm ana sebep şirketlerin aşırı açgözlü olmaları. diyor ki ya büyük kazanacam ya hiç kazanmayacam. çoğu batılı şirketi mmo bubble sırasında ne olursa olsun mmo yapmaya çalışıp iflasa götüren kafanın aynısı. niche pazarla yetineyim diyen işte ancak aksys, paradox gibi nadir adamlar.

artık o yüzden diyorum ki şirketler haklarını filan aksys'e devretsin, tek kurtuluşumuz orada.
Sosyal ağlarda paylaş

>yfw
smt 4 eshop fiyatinin, 50 euro oldugunu gordugunde.

http://i.imgur.com/YIN7VLd.jpg

yaptiklari oyunlar, hardcore kesime hitap eden, mediocre jprg'ler, top chartlara girmemesi gayet normal aslinda.

personaQ bakalim nasil olacak,gerci onunda chibi ve 'EO with persona characters' olacagini ogrendikten sonra beklentilerim baya dustu.

bu sene dragon quest localization duyurabilirler, trademark haberleri donuyordu nette.

onun haricinde, zelda majora's mask 3ds versiyonu geliyor(mus)

belki yeni 2d metroid oyunu yaparlar.

retro ve ntelligent systems, suan bostalar neler yapiyorlar bilinmiyor. monolith soft 3ds oyunu yapiyor diyorlardi gecen sene icin ama sanirim yalan oldu o, X harici uzerinde calistiklari oyun yok suan.

FExSMT ben bunun 33ds'e gelecegini saniyordum, wii u oyunuymus toppest of all keks.
Sosyal ağlarda paylaş

Eshop recommendations nintendo leşliğini bir kere daha kanıtlıyor. Bravely default, fire emblem ve pokemon almış adama önerdikleri oyunların neredeyse hepsi mario, zelda, donkey kong filan. Kalanı da 2 kuruşluk indie shovelware. Smt filan yok öneriler arasında lmao.

orayı bile kendi first-party çocuk oyunlarını pazarlamak için kullanıyorlar, sonra neden third party çağıramıyoruz diye ağlıyorlar. Düşünün ki steam recommedations paso valve shooterları sizin hrsaota sadece rpg ve strateji varken. O hesap.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...