Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

yok ya adamlar fire emblem iyi satmasına rağmen hala yenisini duyurmadı. ancak paper maryo, cardboard luci filan.

zelda overall goty aldı gamespot'tan bu arada.

Abi adamlar zaten bu fire emblem sattığı için fire emblem titleını devam ettirme kararı aldılar çok sattı hemen yenisini çıkaralım değilde iyi bari sattı bir ara bir tane daha çıkartırız artık havasında. 2014'de çok oyun yok şimdilik 3ds için 2013'e kıyasla tabi.

Level-5'in fantasy life diye bir oyunu var real life simulation sims türünde işte onu bekliyorum çevirirlerse diye.
Sosyal ağlarda paylaş

ocarina çok güzel bence ama zor zorluğu biraz platform oyunu becereisi gerektirdiği için, o tavuk görevini yapan adamı gördüm speedrunda ben üzüldüm adamın haline ama herif gayet memnudu. Bırak speedi ben onun nasıl yapılıcağını wt bakmadan hayatta çözemem.

bu arada tabi elinizde tavuk varken zıplayınca slow fall oluyormuş onuda öğrendim sonra gittim yaptım tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ocarina 3d beni de bağlayamadı ya kendine, nerde ne yapcağıma kafam basmıyo gibi çok.

Bir de el aleti olduğu için koltukta yatmış ve oyunda bir süredir mal mal tıkanıp kalınca konsolu kenara koyup; bi sigara içeyim, az tvye bakayım, forumu f5'leyeyim derken konsolu uzun süredir koltukta unuttuğumu farkediyorum ve kapağını kapatıp şarj dockuna oturtuyorum aleti. Zelda maceram böyle oldu hep :D

Ama covenant of the plum oynuyorum mesela akıyo, elimden iki dakka bıraksam bile hep bir sonraki mapte napcam, neler neler olcak acaba diye oyun aklımda ve unutup sağa sola gitmiyorum zeldadaki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...