Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

kart dolu, oyunları pc'ye atıp sileceğim ama yapamıyorum çünkü usb veya wi-fi bağlantısı yok. printer'ın kart okuyucusu hata verip okumuyor.
http://izquotes.com/quotes-pictures/quote-please-understand-i-am-not-saying-that-technology-is-unimportant-i-understand-that-technology-is-satoru-iwata-239877.jpg
aferin taşınabilir word processor yapmaya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

valla psp'den geri alet ne diyim ben buna şimdi. sonra söyleyince kızıyorlar. o kadar wi-fi koymuşsun, mini-usb boyunda şarj bağlantısı koymuşsun. e onu mini-usb yapaydın da card reader'la uğraştırmayaydın? card reader kullanan mı var? printer'da vardı ama sdhc tanımadı herhalde, eski makine.

of yani işin yoksa sildikten sonra o oyunları baştan yükle, zaten yavaş eshop. fire emblem tekrar oynarım diyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

kart dolu, oyunları pc'ye atıp sileceğim ama yapamıyorum çünkü usb veya wi-fi bağlantısı yok. printer'ın kart okuyucusu hata verip okumuyor.
http://izquotes.com/quotes-pictures/quote-please-understand-i-am-not-saying-that-technology-is-unimportant-i-understand-that-technology-is-satoru-iwata-239877.jpg
aferin taşınabilir word processor yapmaya devam.

binali yıldırım gibi adammış bunu söyleyen
Sosyal ağlarda paylaş

mesele sevip sevmeme meselesi değil ki, sorun yaşıyoruz yazıyoruz. güzel birşey bulan da yazıyor. diğer konsol başlıklarından farklı değil durum bu açıdan.

keşke "ya siz haklıymışsınız hakkaten süpermiş alet" dedirtse, 500 liramı yemek yerine sözlerimi yemeyi tercih ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

fire emblem save'i backupladım, pokemon x backupla dedim.

"THIS SOFTWARE'S SAVE DATA CANNOT BE BACKED UP."

şimdi bunu buraya yazmayayım da nereye yazayım? "3ds'teki dangalaklıklar" diye ayrı bir başlık mı açayım? açın derseniz açayım sorun değil.

of bravely default almak istiyorum alamıyorum, nasıl bir salaklıktır bu yarabbi. save dosyasını sistemde tutuyor mu oyunu silince ondan da emin olamadım, extra data filan diyor ama adam gibi yazmıyor save dosyası şudur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
TV'ye baglanmiyor, SD kart kullaniyor, oyunlar pahali diyorsun hep. Oyunlarin kendisi diger platformlarda benzersiz. Oyun acisindan en iyi konsollardan. Vita'dan daha kotu diyip duruyor Knox, VIta'da oyun yok ama ilk ciktiginda gelenler disinda???

Pokemon'un kendi save sistemi var bu arada, ondan o program calismiyor olabilir. GameSync tum esyalari ve pokemonlari yedekliyor.

Baska oyun sil abi diyecegim ama ne kadar SD kart kullaniyorsun? Ben aleti alir almaz 32GB'lik bir tane almistim, buradan alin demistim herkese 40-50TL'lik bir link verip.
Sosyal ağlarda paylaş

neyse oyunu silerken backup için izin veriyormuş, o da birşey.

sank yu iwata, wakaru desu.

ya gerge, hala vita vs 3ds kısmındasın olayın nedense. o tartışmayı knox yapmak istiyorsa onunla yapabilirsin. ben 3ds almışım, bir sorun yaşıyorum. yazıyorum buraya, eleştiriyorum. bunu yaparken de "vita daha iyi onu alın" filan dediğim yok. bu şirkete müşteri olmuşum, bunlarla yaşadığım sıkıntıları yazıyorum.

oyunlar güzelse de oyunların başlığına yazıyoruz. pokemon, fire emblem, bravely default filan hiçbirinde "ya bu oyun kötü" demedim. hepsine güzel dedim, övdüm. eksik kısmını gördüysem onu da yazmışımdır.

gamesync dediğin o paralı hizmetse zaten onu alacak değilim de işte silerken soruyormuş ama denemem gerekti. "hayır yapmıyorum" demek yerine "silerken izin veririm" diye uyarsa millet ne'te forumlarda debelenmez cevap ararken.

bütün oyunları sileceğim zaten içinde gelen default kartı kullanıyorum, sığmadı. save saklama olayına girmek zorunda kaldım pc arabirimi de olmadığı için aletin. neyse artık ileride ucuz bulursam alırım başka kart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
6.3 de desteklemiyor. 4.5 olmadan calismiyor. 4.5 ile calistiriyorsun, alet 6.3 emule edip yeni oyunlari calistiriyor. Direk bilgi vermiyorlar.

En sonunda yazmislar kullanma kilavuzunun:

While our current release is for firmware 4.1-4.5 future updates past 6.2 will most likely close off our convenient 3DSLink Mode Launcher.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

6.3 de desteklemiyor. 4.5 olmadan calismiyor. 4.5 ile calistiriyorsun, alet 6.3 emule edip yeni oyunlari calistiriyor. Direk bilgi vermiyorlar.

En sonunda yazmislar kullanma kilavuzunun:

While our current release is for firmware 4.1-4.5 future updates past 6.2 will most likely close off our convenient 3DSLink Mode Launcher.

bunu yazcaktim..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...