Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nintendo 3DS?

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Daha önce yazmıştım, tekrar yazayım:

2013'ün en çok satan 10 oyunun 4 tanesi 3DS oyunu, inanmak zor ama öyle. Konsola exclusive hem de hepsi. Pokemon şimdiden yılın en çok satan ikinci oyunu oldu. Retail ayrıca bunlar, eShop dahil değil.

2013'de en çok satan konsol da 3DS.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim dediğim pokemon exclusivity biterse ne olur veya mokemon çıkarsa mobil os'lere 2018'e.

neyse, benim derdim nintendo batsın değil, kendine çekidüzen versin. Müşterisini adam yerine koysun. Sundukları hizmet çünkü ea meets actiblob tier. Account based ddl sistemi kuramadılar hala, sorulunca verilen cevap "isteğin farkındayız". Deme ya?
Sosyal ağlarda paylaş

ben aleti cok sevdim ilk oyunumda poke x oldu. hikayeyi bitirdim, ama simdi baska oyunlara yelken acasim var onlarida buradan sormustum zaten, su dstwo denen hedede bugun postalaniyor o gelincede ds oyunlarini oynarim.

bence cok ama cok iyi bir el konsolu, iyiligi oyunlarindan geliyor sanirim. direk 20 sene oncenin havasi var oyunlarinda gibi geliyor bana.

ha cok fazla bir sey bakmadim tabii :) monster hunter 3 ile geldi konsol, begenmedim onu, bu kadar kucuk ekran ve kontrollerle nedense zaten sevmedigim 3d first person-third person oyun hic sevmedim konsolda. poke x cok hosuma gitti, steamdig diye bir sey aldim cok guzel oynaniyor, birde demolar cektim iste eshoptan.

daha cok izometrik veya 2d oyunlari seviyorum, bu konsolda tam onun icin yaratilmis gibi. yani ornegin zeldanin eski 2d versiyonunu son inceledigim oot ye tercih ediyorum ben.

beynim donuyor yapamiyorum, ekranda kucuk, kontrollerde mouse vs degil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi sözümün bir gram ağırlığı varsa tek bir lafim var sana:

Chrono Trigger!

Hiç düşünme, şuna ya da buna bakayım deme, bir Mario göreyim ya da Donkey Kong alayım, Shin Megami Tensei alayım deme.

CHRONO TRIGGER!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi DS aslında origin SNES sanırım remake yapılmış DS için epey efsanevi bir oyun. Sattıgıma pişman oldugum tek oyun sanırım bu.

Yok abi kart gelince oynarsın o zamana kadar şurdan bir bakış at.

http://snesbox.com/tr/game/chrono-trigger/rom/a2bc447961e52fd2227baed164f729dc
Sosyal ağlarda paylaş

Gerge ppi dedin öbür başlıkta da, 800×240 dizince gene iğreti duruyor. Böyle bir satır renk, bir satır karanlık. Lakin 3d kapalıyken bir albenisi de kalmıyor oyunların, sanırım küçük 3ds'te iyi gözükmediği için olmasa da olur diyorsunuz siz.
Sosyal ağlarda paylaş

sam neden bu kadar buyuttun grafik isini anlamadim. hic batmiyor ki anlamadim niye dert ettin bu kadar.

hatta hos yani. beklentim buydu alirken cikanda o oldu yani.

steamdig guzel poke x guzel, sonra demolarina baktigim bir kac oyun var guzel. 3d sini devamli kapali tutuyorum cok gereksiz bir sey geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kanuni said:

abi ipad icin vs var oyun. 9 euro :)

Kötü o platform olarak, oynaması gerektiği gibi oyna. Bekle biraz. Ayrıca DS versiyonunda bir sürü ek şey, refinement filan var. Web'den de oynama, en iyisini gör ilk gördüğünde.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

sam neden bu kadar buyuttun grafik isini anlamadim. hic batmiyor ki anlamadim niye dert ettin bu kadar.

hatta hos yani. beklentim buydu alirken cikanda o oldu yani.

steamdig guzel poke x guzel, sonra demolarina baktigim bir kac oyun var guzel. 3d sini devamli kapali tutuyorum cok gereksiz bir sey geldi bana.

çok feci batıyor da bilmiyorum nintendo deyince standartlar mı düşüyor nedendir. :p ama grafik kalitesi değildi esas sohbet, 3d gimmick üzerine alet tasarlayıp, gimmicksiz aleti piyasaya çıkardığı gün eski müşterisini unutan bir şirkete eleştiri olarak başladı sohbet.

benim de beklentim yoktu yoksa grafik konusunda, oyunlar süper diye aldık ama onlar da ya çıkmıyor ya 60$ ya da dendiği ve fiyatları kadar iyi değiller.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...