Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Plaj röntgencisine suç üstü! Yaka paça aldılar!

benjani

Öne çıkan mesajlar

Uzun said:

Fransuxa said:

eleman orda son derece barzo bi şekilde gitmiş. plajın kapısına Q7 ile giderim, gözüme takarım armani marmani bi gözlük götümde de bilabong şort. oranın kafesinden / restoranından bişeyi varsa eğer içeceği boku alır elemanın yaptıgının aynısını yaparım o iki tane güvenlik görevlisi gelir abi bi isteğiniz varmı der. hayat bu.

Arkadaşım senin nasıl bir mantığın (mantık, beyin yada ne derseniz deyin) var merak ediyorum. Senin dediklerini herhangi birine ver o da senin yaptıklarını yapar. Birde marifetmiş gibi anlatıyor töbe töbe. Yaşını soracaktım ama gerek bile olduğunu sanmıyorum. Sen tak armani gözlüğünü...

lol

imamizer said:

Boşuna tepki veriyorsunuz. Adam hayatın gerçeklerini anlatmış. Money talks bu kadar açık. Paran varsa beyfendi, fakirsen barzosun.

şunu diyorumda yukarıdaki "YAŞASIN EZİLEN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ" tiplemesi fena bozulmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

hahahah sondaj muhabbeti cok iyi yalniz.

o guvenlikci seni beni oyle almaz zaten cunku aramizda fark var bizimle bu alinip goturulen adamin, bunu kabul etseniz de etmesenizde sosyal olarak da maddi olarak da farkli siniflar var. bu adam da soteye sniper gibi yatip 10 metreden kadin keserse alip gotururler o sekilde =)
Sosyal ağlarda paylaş

erkekler ve kadınlar birbirlerinin popolarına bakıyorlar.
bunu yapmıyorum diyen yalan söyler.
benim merak ettiğim neden?
tüm memeli hayvanlarda da durum böyle mi acaba?
mesela kediler de birbirlerinin popolarına mı bakıyorlar?
yarasalar da birbirilerinin popolarına mı bakyıor?
bakıyor ise neden?
bunun altında nasıl bir içgüdü yatıyor?
bok çıkan biryere karşı bu yoğun ilgi niyedir? nicedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Chaotic said:

erkekler ve kadınlar birbirlerinin popolarına bakıyorlar.
bunu yapmıyorum diyen yalan söyler.
benim merak ettiğim neden?
tüm memeli hayvanlarda da durum böyle mi acaba?
mesela kediler de birbirlerinin popolarına mı bakıyorlar?
yarasalar da birbirilerinin popolarına mı bakyıor?
bakıyor ise neden?
bunun altında nasıl bir içgüdü yatıyor?
bok çıkan biryere karşı bu yoğun ilgi niyedir? nicedir?

köpekler birbirinin poposunu kokluyo
Sosyal ağlarda paylaş

olayın fakirlikle zenginlikle alakası yok. plajda öküz gibi bakmaya kimsenin hakkı yok dendiği gibi.

Ha illa kesecekse de, bakmak istiyorsa da usturuplu keser, arada bi bakar, gözleri dikip öküz gibi taciz etmez.

Adamın yaptığı barzoluk. Barzoluğun da parayla alakası yok, eğitimsizlikle (bakın öğretimsizlik demiyorum eğitimsizlik diyorum, parası yok diye okula gidemedi edebiyatı yapmayın), insanlıktan nasibini almakla ve karakter zayıflığıyla alakalı. Ne zengin insanlar var barzonun allahı. Ha bunların da çok büyük bir oranı dünyadan bihaber kızlar, yani cinsiyetle de alakalı değil.

Amaaa bu güvenliğin yaptığı da eşşoleşeklik. İyice şımardı bu özel güvenlikler. Barda kapıda duran ayılar bile ne şımardı, bunlar iyice uçtu. Üniformadan mı yoksa coptan silahtan mı anlamadım ama iq'su 3 haneyi bulmayan adam küçük dağları ben yarattım havasında gezip önüne gelene dalmaya, polis gibi götürmeye kalkıyor. Sağda solda bu haberler ne ilk ne son. Bir şekilde hadlerini bildirmek lazım. İt soyuna bak, dağdan terörist yakalamış da onu götürüyo sanki kafayı eğmiş kolu tutmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

siz de itin kopuğun savunucusu oldunuz. sanki memlekette her konuda orantılı güç var da, bebenin kafasını eğip goturmeleri kaldı.

bi yere de goturmuyolar ha, 50m lik plaj boyunun bitişinde salıyolar hadi naş diye, bebe de gidip 100m ileriye konuşlanıyo. sıkıntı yok yani. adam o göte bakacak.

beyinde o göte bakma mantığını yok etmeniz lazım da, bu memleketin götleriyle zor bence. of metaforların anaforunda kayboldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...