Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

orjinal testerlar bay/bayan

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Kimse cilt kanseri falan olmasın da, madem böyle bir şey yazdın bende yazayım bişiler.

Dün gittim versace eros almaya, aklıma geldi senden aldığım channel allure olayı sordum ordaki bayana, hiç şikayet almadıklarını zatenc hannelin bütün parfümlerinin kalıcı olduğunu söyledi ki bu da bildiğim birşey. Neyse ödeme yapmaya giderken şu etiket parfümlerin olduğu reyondan -d.beckham vs. gibi parfümler- geçtim baktım indirim yapmışlar 1 tane kaptım sıktım hatta çıkınca, hala üstümde kokusu.
Senden aldığım channel 1 saat sonra pufff uçup gidiyor, dibimdeki kız arkadaşım bile kokuyu alamıyor. Eğer böyle bir durum varsa sattığın parfümlerde bir sıkıntı var demektir, sen bir çizik yüzünden aldığın ürünü iade etmeyip kafana göre eksik para yollayabiliyorsan, sattığın parfümlerin kalıcı olması gerekir. Hani patide yamuk olmaz dedik, yamuk parfüm geldi elimize :)

iyi satışlar
Sosyal ağlarda paylaş

Çatlak mı lel.
Kaldı ki iade edebilirdin 'uğraşmak istemedim' bahanesiyle iade etmeyip kafana göre para yolladın. Iade ile uğraşmak zor değil tel açıyorsun geliyor kargocu alıyor kargonu neyse 3-5 liranın lafını yapsam parfümü aynen iade ederdim oda parfümü olarak kullanıcam eğer seni tatmin edicekse götürür orda test ettiririm hiç sıkıntı değil. Neyse alışveriş yapıcak arkadaşlar dikkat etsin diye yazdım zaten channel diye satılan parfüm 25liralık parfümlerden 5 kat daha az kalıcı falan.

Yada dur lan oda parfümü olarak kullanamam ki,parfüm kalıcı değil lel.
Osurdukça sıkarım 2 fıs
Sosyal ağlarda paylaş

WoodsOfYpres said:

Çatlak mı lel.
Kaldı ki iade edebilirdin 'uğraşmak istemedim' bahanesiyle iade etmeyip kafana göre para yolladın. Iade ile uğraşmak zor değil tel açıyorsun geliyor kargocu alıyor kargonu neyse 3-5 liranın lafını yapsam parfümü aynen iade ederdim oda parfümü olarak kullanıcam eğer seni tatmin edicekse götürür orda test ettiririm hiç sıkıntı değil. Neyse alışveriş yapıcak arkadaşlar dikkat etsin diye yazdım zaten channel diye satılan parfüm 25liralık parfümlerden 5 kat daha az kalıcı falan.

Yada dur lan oda parfümü olarak kullanamam ki,parfüm kalıcı değil lel.
Osurdukça sıkarım 2 fıs

Parfümlerin belli bir tarihi geçtikten sonra üretim tarihinden kalıcılığı azalır, üretim tarihi ise seri numarasından ilgili firma üzerinden sorgulanabilir, ha bazı durumlarda ve firmalarda bu sorgulama yapılamıyor.

Pascal bu sorgulamayı yapamamış ya da yapmamış olabilir, ama 2 gram parfümden anlayan biri zaten şu durumu bilir, ayıplı ürün satılmıştır satılmamıştır bu kısmı beni ilgilendirmez ama şahsen ben parfüm alacak olsam aynı şekilde gerekli sorgulamayı yaptırırdım, hem şunu yaptırmayıp hemde 50 liralık parfüm için ağlamak anlamsız duruyor 3. Bir gözle bakınca.

Gönderilen parfüm testersa ve iade aldıysan ücreti herhangi bir karalama kampanyasına gerek yok, ha eksik almışsındır fazla almışsındır o bireysel olarak halledeceğiniz bir iş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sakin ol yancı kardeş, taze parfüm satmıyorsa bu onun ayıbı benim patiden aldım iye kontrol etmeyişimin suçu değil.

Karalama falan da değil, aldığım parfüm kalıcı değilse ben buraya gelir paşa paşa kalıcı değil yazarım ne suç ne ayıp.
3 kuruş için ağlıcak olsam dediğim gibi iade ederdim, onun yerine osurdukça kullanıcam işte lel
Sosyal ağlarda paylaş

WoodsOfYpres said:

100 lira için ben ağlmama abi sen düşük bütçenle yıllardır oyun pcsi toplamaya calismaya devam et :)

Ağlamam değil ağlıyorsun.

Ve yok pcye çok para ayırmak istemiyorum gibi bahaneler kullanabilirdim ama haklısın düşük bir bütçem var ve bu bütçe dahilinde toplayabildiğim en iyi pcyi toplamaya çalışıyorum.

Mesele benim düşük bir bütçem olmasına rağmen aynı durumda ben kalsam patidir olmuştur bir sorun sıkıntı değil diyip hayatıma devam edebilecek olmam.

Ve durum o ki mesele senin 100 lirayı kendine dert edip, bu yüzüne vurulunca sağa sola havlaman.

fakire bende fakir derim ama forum kuralları gereği orospuya orospu diyemiyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

Soyle bi muhabbeti bu kadar sacma bir noktaya getirmek muhakkak ki yetenek isi, anliyorum da birbirinize satasip sonrasinda sikayet butonu spam'lemek bildiginiz baskalarinin vaktinden calmak.

Satasinca laf/kufur yiyosaniz aglamayin abi.

Bu demek degil ki kufur eden hakli ama gelip soyle bi muhabbete bakiyorum, satasan alakasiz yerden satasiyo, soven ayri argumanla sovuyo. Baya baya tencere kapak iliskisine benziyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...