Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölümü Ensenizde Hissettiğiniz An

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

engerek ısırdı kasıktan bide. kucağımdaydı. hocanın gerizekalı asistanı yüzünden sakin sakin duran hayvan sinirlendi ve 1 saniye boş kaldı ısırdı boynundan tutup çektim çenesini kitledim.

hoca gelip 'soyun' diyene kadar ısırılmış olacağımı bile düşünmüyodum dağın başındayız bide. hareket etmeme izin vermediler. kaldırıp jipe taşıdılar sonra sağlık ocağı gibi biyere.

panzehiri biz yapmaya çalıştığımız için yok panzehir falan. antihistamin mi ne bişey karıştırdılar düz serum verdiler 'ganın sulansın etkisi azalır zehrin' diye.

kalp atışlarım falan korkunç hızlanınca ölüyorum sanmıştım. hemolitik etki yapıyor çünkü viperid zehri. eritrosit parçalıyor. nefes alıyosun ama vücuda oksijen gitmiyor.

gerçekten ölüme en çok yaklaştığım andır.

edit: hoca gelip soyun dedi. dağın başındayız. sonra hoca beni bi güzel... gibi olmuş. öyle şeyler olmadı. zehride emmedi kasıktan. bu espriler yapılmadan ben yapayım.

bu zaten dünyanın en büyük yalanı falan ya. hiçbir işe yaradığı yok
Sosyal ağlarda paylaş

HattoriHanzou said:

Bir kez oldu Tokyo metrosunda Dojo dan donerken ickili bir Fransiz iki kisi itmek istedi beni ve bir arkadasimi arkadasim onceden gordugunu soyledi ve geriye cekilmis ama ben farkedemedigim icin beni itekledi o an sadece tek yapabilecegim sey Kaiten Ryu yani yuvarlanmak yada takla atmakti. Bende bedenimi havaya yayip sert dusus yaptim. Sert dusus yaptigim icinde Subway in yoluna dusmekten kurtuldum. Sonra o Fransizi Polise goturmustuk.

bizim ninjamı bu?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Vingthor said:

engerek ısırdı kasıktan bide. kucağımdaydı. hocanın gerizekalı asistanı yüzünden sakin sakin duran hayvan sinirlendi ve 1 saniye boş kaldı ısırdı boynundan tutup çektim çenesini kitledim.

hoca gelip 'soyun' diyene kadar ısırılmış olacağımı bile düşünmüyodum dağın başındayız bide. hareket etmeme izin vermediler. kaldırıp jipe taşıdılar sonra sağlık ocağı gibi biyere.

panzehiri biz yapmaya çalıştığımız için yok panzehir falan. antihistamin mi ne bişey karıştırdılar düz serum verdiler 'ganın sulansın etkisi azalır zehrin' diye.

kalp atışlarım falan korkunç hızlanınca ölüyorum sanmıştım. hemolitik etki yapıyor çünkü viperid zehri. eritrosit parçalıyor. nefes alıyosun ama vücuda oksijen gitmiyor.

gerçekten ölüme en çok yaklaştığım andır.

edit: hoca gelip soyun dedi. dağın başındayız. sonra hoca beni bi güzel... gibi olmuş. öyle şeyler olmadı. zehride emmedi kasıktan. bu espriler yapılmadan ben yapayım.

bu zaten dünyanın en büyük yalanı falan ya. hiçbir işe yaradığı yok

aynen. kesinlikle yasaktır böyle bişey yapmak. extactor diye aletlerimiz var onlarla yapıyoruz bu işlemi. çünkü zehri emenin ağzında bir tane kesik herhangi birşey varsa oda gg.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

aynen. kesinlikle yasaktır böyle bişey yapmak. extactor diye aletlerimiz var onlarla yapıyoruz bu işlemi. çünkü zehri emenin ağzında bir tane kesik herhangi birşey varsa oda gg.

yok sırf o değil sorun. zaten yılan soktuktan hemen sonra kana karışmış bile oluyor zehir. emmek veya başka bir şekilde bu işlemi yapmak bir işe yaramıyor. rakamı tamamen atıyorum, zehirin %5-10'unu falan çıkarabiliyorsun böyle, o da zaten kurtarmaya yetmiyor ısırılanı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

perugia ya dil kursuna gitmistim okulun yurdunda kaliyoruz. Yurdun karsisi orman kurt mu cikar ayi mi iner diye dusunuyorum.Avrupai bir havasi da yok sehrin her an bir saldiri olabilir hissine kapiliyordum her ne hikmetse. Meydandan odama dondum uyudum neyse bir simsek cakti yataktan yere ziplayip bomba attilar simdi buraya sicak hava dalgasimsi bir sey gelicek demip dolabin icine saklanmistim belki korur diye sdf

burdan dusundum onu da

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Şantiyede gerizekalı gibi yukarıdaki tesisatlara bakarak giderken, önümdeki boşluğu görmemiştim ve aşağıda inşaat demirleri betona sabit bir şekilde yukarı doğru dikili duruyordu.
Son anda adımımın boşa geleceğini hissedip ileri doğru zıplamasaydım inşaat demirlerini içimde hissetmiştim. İşte o an ölümü ensemde hissettiğim andı :S
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
Brit bankaya gate açılmıştı bende verite zırh ve +12 katana ile geçmiştim. Bir anda kendimi duvarlar arasında cayır cayır yanarken buldum. İşte o an hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti. Çaresizce debelenirken 5 can kala bir soru geldi. "Gate'i kullanmak istermisiniz?". Evet... O günden beri Tanrıya şükredip dua ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

askerde 1.5 tonluk 2 kabinli portatif tuvaleti kamyona yüklerken 3 askerin bir anda benimde tuttuğum taraftan kaçarak bütün ağırlığı bana bırakmaları sonucu üstüme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığım an...

Geçmiş olsun abi, neredeyse...

http://stream1.gifsoup.com/view1/1139482/horatio-s-sunglasses-o.gif

...bok yoluna gitmişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

askerde 1.5 tonluk 2 kabinli portatif tuvaleti kamyona yüklerken 3 askerin bir anda benimde tuttuğum taraftan kaçarak bütün ağırlığı bana bırakmaları sonucu üstüme düşme tehlikesi ile karşı karşıya kaldığım an...

Fin said:

4 kişi nası 1.5ton taşıyorsunuz

4*4=16 muhtemelen ama o bile zor ki adhsufhdasufha
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

photographer said:

Geçmiş olsun abi, neredeyse...

http://stream1.gifsoup.com/view1/1139482/horatio-s-sunglasses-o.gif

...bok yoluna gitmişsin.

hahahahahah güzel
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

yok canım yarıyor aslında ama bir kısmını kana karıştırmamış oluyosun mantıklı bir işlem aslında ama dediğim aletle yapılması gerekiyor. extractor dediğim şeyle öbür türlü diğer kişiyi öldürebiliyor çünkü

Aradığım adamı buldum Türkiye'de kaç tür zehirli yılan var, dağılımları nasıl ? hangi bölgelerde yoğun zehirli yılanın olmadığı bölgelerimiz neler ? Zehirleri ne kadar etkili ? Şimdi Yök'ün sayfasına girsem latince ismi ile aratıp bulmam gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...