Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ölümü Ensenizde Hissettiğiniz An

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

oha asil diger sacmalik bu olay olduktan 1 saat sora babam aradi, ruyasinda bi telefon geliyomu ogulunuz snowboard yaparken cukura dustu bilmem ne hastanesinin 17 numarali odasinda ama saglik durumu iyi diyip kapatiyolar. aradiginda acmadim ama aksam konustuk daha olayi anlatmadan ben ruyasini anlatti sok oldum. artik gotum nasi attiysa herif 15k km den hissetmis..
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bu sabah ise giderken yasadim. Iki hizli bisiklet suren bayan hizli sekilde geliyorlardi. Birbirleri ile etkilesimleri yoktu fakat ayni derecede hizli diyebilirim. Benim sorunum ise koseyi donerken olayi anlik farketmemdi. Ukemi yapmak ve ardindan Tai Sabaki yapmak zorunda kaldim.( Youtube yazdiginizda bir cok anlatim var bu tanimlamalar hakkinda) Eger yapmamis olsa idim kesinlikle buyuk bir kaza beni bekliyordu. Cunku sahislar aralarinda cok az aciklik olacak sekilde bir konumdaydi. Aralarinda dursam dahi kesinlikle buyuk bir kaza olusturabilecek bir durum soz konusu idi. Yine hayatimi Budou Taijutsu ya borclu oldum bir kez daha.
Sosyal ağlarda paylaş

engerek ısırdı kasıktan bide. kucağımdaydı. hocanın gerizekalı asistanı yüzünden sakin sakin duran hayvan sinirlendi ve 1 saniye boş kaldı ısırdı boynundan tutup çektim çenesini kitledim.

hoca gelip 'soyun' diyene kadar ısırılmış olacağımı bile düşünmüyodum dağın başındayız bide. hareket etmeme izin vermediler. kaldırıp jipe taşıdılar sonra sağlık ocağı gibi biyere.

panzehiri biz yapmaya çalıştığımız için yok panzehir falan. antihistamin mi ne bişey karıştırdılar düz serum verdiler 'ganın sulansın etkisi azalır zehrin' diye.

kalp atışlarım falan korkunç hızlanınca ölüyorum sanmıştım. hemolitik etki yapıyor çünkü viperid zehri. eritrosit parçalıyor. nefes alıyosun ama vücuda oksijen gitmiyor.

gerçekten ölüme en çok yaklaştığım andır.

edit: hoca gelip soyun dedi. dağın başındayız. sonra hoca beni bi güzel... gibi olmuş. öyle şeyler olmadı. zehride emmedi kasıktan. bu espriler yapılmadan ben yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

yani öyle bir sorumluluğu alamam geçen yaz bir arkadaşımı kaybettikten sonra. okuldan bir çocuğu

tek başına öldü dağda yolun kenarında cesedini buldular.
bide bitti araştırmam okulda bitiyor.

yeterince thrill yaşadım. genetik/zooloji çift opsiyon yaptım. genetikten devam edeceğim.

zoolojiden devam edersem de doku kültüründen devam edicem işte yok efendim damar yap yok efendim insan derisi yap falan gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir keresinde lisede alkole yeni başladığım sıralarda çok alkol içmiştim ve alkol zehirlenmesi gibi bişi olmuştu ama aileme midemi üşüttüm heralde diyordum halbuki bol buzla 1 litre rakıyı tek başıma içmiştim sonra 1 gün filan yattım böyle evde yemek yiyemedim öyle bir an oldu ki yerimden kalkamıyordum hiç bi doğruldum yerimde böyle ayakta bir an kaldım öyle bir an dı ki resmen aha şimdi öldüm dedim sanki o sırada tanımlanamayan bir güç bana abolish poison attı ve bir anda toparladım kendimi.

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20070106060452/wowwiki/images/thumb/c/c2/Spell_nature_nullifypoison_02.png/90x55x2-Spell_nature_nullifypoison_02.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...