Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lol vs Dota

maivresnon

Öne çıkan mesajlar

Giovanni said:

Olm mesela lol indirsem simdi ilk oyunumda yerden yere vururlar mi beni bilmiyorum diye?

kendi lvl'ında adamlarla oynayacağın için hiçbir sorun olmaz. sadece minionlara last hit ypamaya çalışıp http://www.solomid.net şu sitedeki buildleri yap, ilk oyunlarda penta kill falan akabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

EVIL_DeaD said:

yapılan turnuva sayıları ve oyuncu sayıları hangı oyunun daha iyi olduğunu ortaya koyuyor istediğiniz kadar oyuna bok atın.

herkesi kendi zevkine göre yorumluyor,turnuva sayıları ancak oyunun popülerliğini gösterebilir.

senin dediğin serdar ortaç yılda 3 tane albüm yapıyor diye iyi müzisyen demekle aynı şey oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bu LoL'un grafikleri övüp övüp duruyorlar, bi arkadaşıma dota 2 key buldum, lol oyuncusu adam, "ıyy bu ne iğrenç grafikler bok gibi bok gibi, lol daha iyi" dedi. merak edip youtubedan izliyorum şimdi de, bu mu lan iyi grafik dediğiniz? afedersiniz de g.tüm gibi yani, kimin ne yaptığı anlaşılmıyo heryer ışık, parlak parlak, creepler bile kocaman kocaman ışık topları falan fırlatıyor heryer havaifişek gösterisi gibi. bu mudur yani?
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

EVIL_DeaD said:

yapılan turnuva sayıları ve oyuncu sayıları hangı oyunun daha iyi olduğunu ortaya koyuyor istediğiniz kadar oyuna bok atın.

herkesi kendi zevkine göre yorumluyor,turnuva sayıları ancak oyunun popülerliğini gösterebilir.

senin dediğin serdar ortaç yılda 3 tane albüm yapıyor diye iyi müzisyen demekle aynı şey oluyor.

Sadece oynayan oyuncu sayısı fazla olsa dediğin gayet doğruydu ancak e-spor turnuvalarında ne kadar oynandığına bakarsak, verilen ödüllere bakarsak karşılaştırman yanlış oluyor. Serdar Ortaç grammy falan kazanırsa bir gün karşılaştırılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...