Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lol vs Dota

maivresnon

Öne çıkan mesajlar

Dota2 instant baglantinizda sorun vardir

Lol malesef uzun sure oynadim hem oyun hem community boktan o skill rangei gosteren cember yok etti beni dotada gecen bildigin koreliyosun cunku eskiden oynarken swarm ne kadar gidiyor sunun skilli nerden vurur gibi dusunurken baya bi hero dibine kadar gidip noob gibi skill attim asdfs
Sosyal ağlarda paylaş

silent said:

Bakıyorumda lol e laf atanların hepsı bel altına calısıyor ama onlarıda hor görmemek lazım nede olsa kedi uzanamadıgı ciğere mındar dermiş. Senelerce dota oynadım, lol e basladım sıkıldım bıraktım ama baktımkı lol u hakkını verek oynamamısım ve su an dota 2 yıde denedıkten sonra rahatlıkla sunu soyleyebılırım. Dota 2 den cok sey beklemısız, adamlar eski yemeği önümüze allayıp pullayıp geri sunmuslar... Ama bu olayda bir lol sever olarak hiç gocunmuyorum ne demişler meyve veren ağaç taşlanırmış :)

ne çok atasözü yazdım yaw ^^

kedi uzanamadıgı ciger kısmı beni benden aldı, + rep verdim puanım da 9
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Deny dan başka elle tutulur argumanı yok oyunun deny var zor deniyor ki lol ilk cıktıgında neden deny olmadıgı acıklandı bi bakarsınız.Hayır deny diyenler sanki her oyun 100 deny yapıyor sanacak.Pati tayfası genelde dotacıdır fikir degismez;ama sunu söyliyeyim 3 sene dota oynadım geri kalan sürede de lol bu da 2 sene yapar sanırım.Lol her sekilde dotadan gömlek gömlek üstün.

Ap mantıgından tut da summoner spellere bi kere biri acıklasın bana ya Tidehunter oynamak nasıl skill gerektiriyordu allah askına.ilk skill e bastım 2 dakkada bir ulti bastım asırı iyiyim.lol deki 4 aktif skilli üstüne 2 summoner spelli o kadar efektif kullananla 1 tusa deli gibi bastım arasındaki fark ortada.Hayır onu gectim 2 tane spell atınca mana da bitiyordu dotada ama deli gibi yetenek isteyen denyı unutmamak lazım.

Son olarak dotada tek mana bazlı herolar var;ama loldeki hero mantıgı cok daha iyi rage den tut energy bazlı herolara manadan tut cooldown baseli herolar var ki bu yüzden oyun daha keyifli halde.Hon hakkında yorum yapamıcam oynamadım neyse kralını kasmıs zeusa 2 atan rikiden falan zevk almak ayrı mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

http://img809.imageshack.us/img809/314/sadasdas.png
sdfsdfsdf

Şu mesajıda google'da paticik dota 2 diye aradığım şeyi görürken buldum. Koyayım kenara, dursun şurda sdf. own3d.tv de Lol oynayan oyuncuların izlenme oranları ~10.000 dolaylarında ( 3-4 kişi ) izlerken dota2 oynayanlar maksimum ~4.000 görüyor o da maksimum 1 kişi falan oluyor sdf.

AMA HENÜZ BETA TÖMÖM MÖ
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...