Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam hesabımdaki oyunu satabilir/takaslayabilirmiyim?

hikayeci51

Öne çıkan mesajlar

football manager 2012 almıştım %100 türkçe olacak rahatça oynayacaz diye ancak saçma sapan ve uygulaması rezalet bir yama çıkardılar. dolayısıyla hayallerim suya düştü. oyunda sanırım elimde patladı. bu oyunu hesabımdan çıkarıp envantere koyma takasa açma gibi bir olay yokmudur. atıyorum portal 2 ile takas etsem 10000 kere daha iyidir.

supportta başvursam bir çare bulurlarmı mesela? ve bir denesem ne yazmak gerekir fikir verebilirmisiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

transferring the inventory of a game my account

I got football manager 2012., but I can not play. I can not play the game is not Turkish. nothing for me now is not working. Would you add inventory to be tradalbe can make this game? I'll have trade and I can play at least one game.

_____

google translate den böyle bişi yazıp yolladım supporta anlarlarmı acaba :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

steamgiftteki meşhur moneyhipemike diye bir adam var onu ekledim.
konu hakkında danıştım adama :D :D

ben: first, sorry bad english
sonra yukardaki mesajı kopyaladım adama durum böle böle hacı dedim

mike: You mean
A game from your library,
To go back into your inventory?

ben: yea

mike: not possible

ben: but secondhand game and i not play. not transfering? for support then Can you help me with a beautiful English in this regard?

mike: They prob will say they can't do anything. Because it's in your library.

google translete göre umut yok :( bir football manager ım var ama oynayanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

hikayeci51 said:

transferring the inventory of a game my account

I got football manager 2012., but I can not play. I can not play the game is not Turkish. nothing for me now is not working. Would you add inventory to be tradalbe can make this game? I'll have trade and I can play at least one game.

_____

google translate den böyle bişi yazıp yolladım supporta anlarlarmı acaba :D :D

paticik bu hallere düşecek yer miydi ya

/ragequit
Sosyal ağlarda paylaş

fmgraphics sitesi oyunu %100 türkçe yapmak için yama çıkardı ancak yamanın çıkacağı günlerde fm nin yapımcıları çıkardıkları son patch ile oyuna yama kurma işini deveye hendek atlatmaya döndürdü. şimdi oyuna tr yama yapmak için bi kamyon icraata girmek lazım. her oyuna giriş çıkışta ıvır zıvır bi sürü şey. yama nın hatalı ve eksik yerleride düzeltilecekdi ancak site ondan da vazgeçmiş görünüyor herkesin morali bozuldu yamanın başına gelenlerden sonra. %95 lik çeviri resmen çöp oldu. haliyle oyunda oynanmaz oldu bizim için...

not: ingilizce öğren, öğrenseydin vs gibi laflar edeceğinize oyunu türkçe çıkarsınlar, çıkarsaydılar deseniz incilierinizmi dökülür yoksa karizmanız mı çizilir anlayamadım. ben dilimden memnunum çat patda inglizceden de anlıyorum. ancak nasıl bir yabancı filme altyazı dublaj yapılıyorsa aynısınında bu sektöre uygulanması şart. oda eğlence sektörü buda eğlence sektörü. ben paramı basıp oyunumu alıyorsam üzerinde bana hitap edecek şekilde destek sunulmasınıda beklerim. neymiş efendim oyun satılmıyormuşda ondan türkçe olmuyormuş. şu kafadan bi kurtulun artık. müşteri haklıdır satıcı değil. satıcı malını müşteriye göre düzenlemiyorsa satış yapamamaya mahkumdur. satıcılar önce oyunu türkçe yapacak ondan sonra satacak. tüm dünya için 7-8 dilde menajerlik oyunu çıkartıp ondan sonra oyun niye satılmıyor diye sızlanırsan bende beyin ararım elbette...
Sosyal ağlarda paylaş

- derdini football manager support ekibine söylüyceksin, türkçe oynamak istiyorum ama yaptığınız yamalar bunu ortadan kaldırıyor diyceksin.

- steam'e mesaj atman bir şeyi çözmez. çünkü adamlar oraya yazıyor, "şu şu dilleri destekliyor" diye. türkçe oynanabilir yazmıyorsa, gidip adamlara "ya ben bunu türkçe oynayamadım, başka bir oyun verin bana" denmesi anlamsız olur.

- eğer ingilizce yazışma yapacaksan ve ingilizce bilmiyorsan, ingilizce bilen bir arkadaşından çeviri yapmasını istersin. google translate'te türkçe-ingilizce çeviri sistemi içler acısı bir durumda. google translate'e kalıyorsa iş vahim yani.

- football manager öyle ingilizce isteyen bir oyun değil ki, hiç bilmediğim bir dilde (fransızca mesela) bile olsa oynarım, anlarım. oyundaki kullanılan dil çok basit. bence ingilizce öğrenmene bir fırsat bu.

- oyunların türkçe olmasını biz de isteriz tabii de, %95'i türkçe desteklemediği için iş sana kalıyor. ingilizce öğren.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada ciddiyim, dalga geçme amacı yok
football manager'ın ingilizcesi basit, genelde tek kelime bilgilerden oluşuyor, sözlükten bakarak kolayca anlaşılabilinir. ingilizce kelime öğrenmesine de faydası olacağını düşünüyorum.
istatistikteki bilgilerin ne anlama geldiğini anlayınca, futbol bilginiz varsa rahatça oynanır.

öte yandan baldur's gate, planescape torment gibi oyunlarda ne dediği anlaşılmıyorsa hiç tat vermez mesela,
ama fm gibi oyunların öyle bir yapısı yok.

eğer türkçe yama işi olmuyorsa, tek yol bu, dediğim gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...