Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marvel Heroes

Bone

Öne çıkan mesajlar

guildde misin sen?

30 olduysan hikayen "heroic" olarak değişmiştir. T ye basıp heroic moda geçebilirsin.
red terminal farmlayabilirsin.
mm de takılabilirsin.
legendary yapabilirsin.

seçenekler var fakat sen ne yapmak istiyorsun? hızlıca son lvl mı.
yoksa geleceğe yönelik yatırım mı (eğlenerek)
Sosyal ağlarda paylaş

istersen baştan yapabilirsin. dediğim gibi alternatifli.

hikaye ile uğraşmıyorsan, 60 olduğunda hikayeye dönüp 1-2 saatde power+spirit+hp veren görevlerin son ayaklarını yapıyorsun bitiyor.

Dediğim gibi ne yapmak istiyorsun? hızlıca endgame görmek istiyor musun?
yoksa geleceğe yönelik yatırım yaparken, farklı mekanlarda mı kasmak istersin?
yada zorlayıcı yerlerde takılarak mı kasmak istersin, 60 olmanın acelesi yok mudur?

ne istiyorsan söyleyebilirsen ona göre öneri yapabilirim. ilk mesajdaki videolarda anlatmıştım aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

fazla heronuz varsa eğer öğlen 12 de legendary resetlenir. Fazladan 1 odin mark verir. Daily kafası her hero ile 1 kez yaparsınız (tabi zorları reroll ederek).
15 herosu olan birisi için legendary almak 10 saat sürer (fakat 10gün bekler :P. Günde 1 saat girip sırayla legendary yapar )
Sosyal ağlarda paylaş

captain zaten starter hero değil mi? yeni hesap açabilirsin :D. kasılmış mı istiyordun.

(ghost rider oyun stili biraz basittir not düşeyim. Sıkıcı gelebiir benim kullandığım build :D. 2 build denedim şuana kadar. Şuan kullandığım hellfire açıp, zincir sallıyorum çevreye. Ne spirit bitiyor ne hp)
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

hmm aynı herodan iki tane çıkmadıkça sanırım verilmiyor hero

geçenlerde biri kensine gelip thor ister misin diyip thor vermişti. sanırım 2 tane olması gerekiyor elinde. öff

http://www.reddit.com/r/marvelheroes/comments/1fujd1/same_character_token_off_doom/

trade falan yok galiba, millet tutuyor elinde :<
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...