Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati'nin sesi HAS PARTİ

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

http://www.hasparti.org.tr/news/news.aspx?id=3939

said:
HAS Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, bedellik askerlik başvurularının % 5-6'larda kalması dolayısıyla yaptığı basın açıklamasında, "Başvurunun çok düşük oranlarda kalacağı baştan belliydi. 30 bin TL çok yüksek bir rakam. Bu parayı ödemek herkesin harcı değil" diyerek "TBMM, başarısız bu projeye el atmalı ve yeni düzenlemeler yapmalıdır" çağrısında bulundu. Erol Erdoğan'ın önerileri arasında, başvuru tarihinin uzatılması, bedelin 15 - 20 bin TL'ye çekilmesi, yaş sınırının 25'e kadar indirilmesi, uzman orduya geçilerek askerlik süresinin hayatın akışını aksatmayacak şekilde 3-4 aya düşürülmesi de var.

Oylar HAS PARTİ'ye!
Sosyal ağlarda paylaş

Genwa said:

Abi bu yapanlarin yapmayanlara gicigi ne ahaha

YapAnlarda kuyruk acisi,yapmayanlarda da askerlik acisi oldukca anlasamayiz evlat
Nizamiyeden iceri gireceksin,sevgilin,esin annen baban totoyu devirmis uyurken seni 2-4nobetine kaldiracaklar,terlikle o piyadenin boklu tuvaletlerine gidip,gerekirse o boklu terliklerle yataga uzanacaksin,nobet kulelerinde cisin gelecek,su sisesi dahi yasakken,devre bi su sisesi getir altima ettim diyeceksin,sigara icmek icin gerekirse olmeyi goze alarak cephanelikde cigara iceceksin,suratinda meymenet olmayan heriflere cavusum diyeceksin,anlatayimmi daha????
Sosyal ağlarda paylaş

Seleph said:

Genwa said:

Abi bu yapanlarin yapmayanlara gicigi ne ahaha

YapAnlarda kuyruk acisi,yapmayanlarda da askerlik acisi oldukca anlasamayiz evlat
Nizamiyeden iceri gireceksin,sevgilin,esin annen baban totoyu devirmis uyurken seni 2-4nobetine kaldiracaklar,terlikle o piyadenin boklu tuvaletlerine gidip,gerekirse o boklu terliklerle yataga uzanacaksin,nobet kulelerinde cisin gelecek,su sisesi dahi yasakken,devre bi su sisesi getir altima ettim diyeceksin,sigara icmek icin gerekirse olmeyi goze alarak cephanelikde cigara iceceksin,suratinda meymenet olmayan heriflere cavusum diyeceksin,anlatayimmi daha????

yad ahiç birini yapmıcaksın bunların
insan gibi yasamını surdurceksin
Sosyal ağlarda paylaş

kanunen askere gitmek zorunlu . nası kırmızı ışıkta geçmek yasaksa bu da kanun.istisnalar olabilir gitmeyebilirsin hatta gitmeme imkanı olup da gidenlere ben de şaşıyorum . bu kadar basit bişeyi anlayamamak hayvanlıktır artık. ha ben sana hayvansın demiyorum , kendin arzu etmedigin surece. (şiir gibi alt alta yazamadım idare ediver öptüm lol)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...