Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uydunet Konusu

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Borlach said:

tr içi yapıyodum.

utorrenti kurcaladım biraz bişiler yaptım düzeldi şimdi. 2.5mb/sn ile iniyo şu anda.

ne oldu ne bitti bişey anlamadım valla

pek bi anlamı yok tr içi yaptığın speedtestin. hele bi de speedtest yaptım şu hız çıktı ama latency hala yüksek yada dl hızı yavaş vs demenin anlamı yok. sorun yurtiçinde değil çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmem kaç sayfa önce yazdığım bir sorunu şimdi tasdik etmiş gibi oldum.

Sorunum (ki hala devam ediyor) şuydu: Network içinde ki cihazlardan herhangi biri download'a başladığı zaman diğer cihazlarda internet ölüyor. Mesela iPhone update yapmaya başlasın PC'de web sitesi bile açamıyorum; oyundaysam ping 1200 oluyor falan. Eğer limitlersem download'u ping yine en az 200-300 oluyor.

Bu 1-2 sene öncesine kadar yaşamadığım bir olaydı. Sonra ne olduysa böyle oldu. Önce Router'dan mı kaynaklı acaba dedim, dd-wrt falan kurdum, ayarları kurcaladım fakat hiçbir katkısı olmadı. Ben de bunun kaynağının ISP tarafından kaynaklandığını düşünmeye başladım. Ya bilerek ya da bir sorun nedeniyle böyle birşey oldu diyordum.

Geçen hafta uydunet annemin router'ını değiştirmiş. Yeni bir Netmaster modem koymuşlar. Annem eski router ile Stream izlerken, aynı anda download yapıp, iPad'den de facebook falan takılıyordu. Şimdi download açtığı anda iPad kilit, stream takılıyor. Aynı fucking problem yani.

Var mı sizde de böyle bir durum.
Sosyal ağlarda paylaş

@LathspeLL : aynı bende de öyle ben veya başkası download yaparsa bildiğin internet bağlantısı yok beyaz sayfası çıkıyor siteleri açınca.

bu arada 100lü ip bloğundan çıkarıcaz olayı ya yalan ya yapamadılar. hiçbi değişiklik yok poe de oyun o kadar yüksek pingli ki slayt şova dönüşüyor.pc den dicem ama bazen 15-20 dk normal oynanıyor şansa, sonra tekrar bozuluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Stream medium izleyememek baya saçma. 4 ay mı ne oldu benim, sadece 1 veya 2 gün stream izleyemedim source'da, onlarda da yurtdışı komple bok olmuştu. Ondan.
Arıza var diye çağırmanız lazım, ya gelip apartmandaki kutuya ayar çekecekler ya da sokakta apartmanın bağlı olduğu kutuya.
Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar problemli bir şeyi neden tercih ediyorsunuz peki hız yüksek fiyat ucuz tuzağına mı düşüyor herkes?
ben ttnette bahsettiğiniz hiçbir şeyi yaşamıyorum neredeyse.
çok nadir ülke genelinde yaşanan sıkıntılar oluyor o kadar.
ha bir de arada bir bağlantım kopuyor ama o modemden mi kablolardan mı ttnetten mi bilmiyorum üşeniyorum da uğraşmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hızdan gayet memnunum ya, 45-50 arası görüyorum sürekli. Bugün ilk defa bilgisayarı bağladım kabloyla, edeki diğer tüm cihazlar kablosuz, onlarda sorun yok. Bilgisayarın bağlantı sürekli kopuyor, lan ışığı da sönüyor zaten modemdeki. fw upg yaptuım şimdi bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...