Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arrow (2012) - The CW

Norak

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

batmanın oklusu lan bu

AYNEN. AY-NEN.

dizi izlenir de abi şu başroldeki karakteri inatla teleport ettirme şeysi ne allah için. ya bari adam koşsun, saha sola zıplasın ordan kaçsın. ya da ses çıksın kaçarken, bi şey yapsın sonra ortadan kaybolsun ya. daha 2 saniye önce orda olan adam ZIGUV diye sahneden silmiyorlar mı allam yarabbim. her gördüğümde sinir oluyorum.

ep 3 iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

okun ucunda not yollar ya sorun mu o. gardiyanla vs. uğraşacağına öyle halleder.

edit: hem yüzü gözü gözükmemiş olur. sesini tanıyacaklar eninde sonunda adamın. bi kapüşonla kimlik mi gizlenir

dizi çok düz olsa da izliyorum simdilik, ilerleyen bölümlerde derinleştirebilirler belki senaryoyu. yoksa birkaç bölüm sonra bayabilir
Sosyal ağlarda paylaş

bizim adam batman - robin hood - hawkeye - robinson cruze - dexter toplamı bir şey ya.

adadaki olayları ben de çok merak ediyorum. adam hem örgüt üyesi tarzı bi şey hem rus hacker tadında, tonla da dil öğrenmiş adayı terketmeden. muhtemelen ada dışına çıkışı vardı da isteyerek, hazır olmadığı için çıkmadı. yoksa imkansız bu kadar şey. çizgi romandan spoiler içerisine konulup spoiler verilebiliyorsa afiyet ile yirim.
Sosyal ağlarda paylaş

güzel bir bölüm daha

annesi ne diye geminni enkazını çıkarmış anlamadım. acaba başkası bulmasın diye mi? bir de herif ekip kurmaya başladı bodyguarddan sonra şu bilgisayarcı kızı da kafalasa süper olacak.
kötü adamlara sevdiğimiz bir oyuncu daha eklendi valla kadro sağlamlaşıyor süper.

Sosyal ağlarda paylaş

harika bölümdü

sonraki bölümde

muhtemelen zenci bi şekilde yayı eline alıp oliver içerdeyken onun gibi takılacak. sora suçlamalar düşecek. yoksa bu kadar erken sırrının açığa çıkması çok saçma olur. ayrıca ekibe şu bilgisayarcı hatunu da alsın <3

Sosyal ağlarda paylaş

dizi güzel de , dediğin gibi kar maskeli ce ok tasıyan adamı sırf üniforma giyniyor diye farkedememeleri çok saçma ahahha. nasıl yakalanmasından ziyada nasıl sıyırıcak onu merak ediyorum. bodyguardı mı giyicek kapsonu savuracak okları , aaaa bakın dısarda iste ben değilim nihohahhaha olmaz umarım. bir de batmanin gothamı kurtarması gibi ' sehir elden gidiyo sehir sıctı evet sehri kurtarmalıyım' qoutelarına çok gülüyorum. Aşk olaylarına hiç girmiyorum bile, inanılmaz klişe. ama dizi güzel evet ^.^

Sosyal ağlarda paylaş

atıklarını bilmem nereye döken kimya firmasının sırrı ortaya çıkmasın diye, karısını öldürmüş süsü verilip idam cezasına çarptırılan adamı hapiste öldürmek için isyan çıkartmak! ööööeeeeh :)

bursada en az 10 kimya firması sayarım bunu yapan :)

ama izliyoruz tabiki

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...