Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arrow (2012) - The CW

Norak

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

aaaaaaaa

RIP Olicity S3E01 - S3E01

fanlar o kadar istedikten sonra tek bölümde bitirmeleri iyiymiş sdf

sara'yı da beklemiyordum. Laurel'i illa yapacaklar black canary.

ras al ghul çıkar vuranda heh

komodo diye biriymiş sanırım sara'yı vuran. aha bu
https://i.imgur.com/1nRk9do.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Liam Neeson was offered the opportunity to reprise his role as Ra's al Ghul on the TV show Arrow, but the Oscar-winning actor had to pass because he didn't have the time for The CW series.

Mark Pedowitz, president of The CW, told BuzzFeed that the network reached out to Neeson, who played Ra's al Ghul in Christopher Nolan's Dark Knight trilogy. “We never thought he would,” said Pedowitz. “We quickly went to him, just on the off-chance that he had the time to do it.”

Harbiden Liam Neeson'a teklif etmişler bi de Ras al Ghul'u da kabul etmemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

motorlu sahne vb olaylarda bu dizide bir garip dongu var.

motorlu sahne ornegin orayi oyle cekmek icin baslangicinda arabadaki adami oldururken kurtariyorsun silahini dusurup vs.

sirf motor uzerinde sacmalamak icin.

ama madem motorun ustunde kapisacaksin abicim adamin arkasindasin ilk hamlede silah yerine sik omzuna kalcasina bacagina ne biliyim bitsin gitsin. yok ama illa zora dusurecek.

asil delirten beni bu dizide.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Xaenin said:

YANİ

Dizideki ağlak olmayan en delikanlı kızı böyle bi anda yolladılar apar topar. Ra's Al Ghul aldığı canı geri vermeyi de bilir ama sanmıyorum artık.

spo

Çizgi romanda diriliyor Canary zaten :P

Ama canary laurel cizgi romanda, delikanli Sarah degil. Zaten delikanli Sarah'yi Laurel'i canary yapmak icin harcadilar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...