Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Servers are busy

kaisersoze

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

abi yıllardır steamden online zorunluluğuyla oyun oynuyoruz be. ne kadar abrttınız böyle.

blizz fan boy detected. 2 senedir hiçbir sp oyun için steam online gerektiğini hatırlamıyorum

Pazar günü için yapılmaması gereken bir bakım yapılıyor. Kelimeler yetmez

SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR BLIZZARD adsf
Sosyal ağlarda paylaş

valla bunu söylüyorum diye küfür eder misiniz, başlatma rage'ine mi dersiniz bilemem ama resmen iyi oldu bugün maintenance sokmaları. fail bir launch oldu işte, herkes kabul etmeli bunu. daha sabah achievement sistemi yüzünden kapansın server'lar diyordum 10 dakika geçmeden kapattılar.

adam etsinler öyle açsınlar şu oyunu. sinir krizi geçirmek istemiyorum bir daha ki girişimde.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu almadan once eger boyle sorunlar olmayacagini gercekten ongorduyseniz leahdan safsiniz demektir.

1-2 aya cozulur raad olun. veya uninstall edin :)

bu kadar stress sinir yapmaniz gerekmiyor uzmeyin kendinizi oyun icin, hem bazilari hirs ve yarisdalar size ozel degil herkese ayni yaristan kopmuyorsunuz yani :D :P
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

demiyoruzki kızmayın, bend eoynıycam bende oynıyamıyorum, ne güzel blizzard iyliğimi düşünüyo oynatmıyomu diyoruz burda.

Shogun total war, company of heroes, down of war 2, ve belliki daha nice oyunda steam kafasına göre meşgulüm tatlı sonra gel diyo.

a- steamin offline modu var ve çatır çatır çalışıyor

b- steamde oynadığım belki de hiçbir oyunda steam kaynaklı bir problem yaşamadım şahsen
Sosyal ağlarda paylaş

e yazdım işte bu oyunalrda bu sorunlar var. daha fazlasıda var, eksiden dahda coktu gecen sene biraz düzeldi, bu sene bası yine sacmaladı.
daha büyük sorunlarda var. ama konumuz steam değil.

online zorululu single player ilk kez cıkmadı dünyada (bak terar ediyorum bu oyunlarda var online zorunluluğu) ilk kezde sorun yasatmadı. kızın bağırında, ayarıyla yapın yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...