Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Servers are busy

kaisersoze

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

valla bunu söylüyorum diye küfür eder misiniz, başlatma rage'ine mi dersiniz bilemem ama resmen iyi oldu bugün maintenance sokmaları. fail bir launch oldu işte, herkes kabul etmeli bunu. daha sabah achievement sistemi yüzünden kapansın server'lar diyordum 10 dakika geçmeden kapattılar.

adam etsinler öyle açsınlar şu oyunu. sinir krizi geçirmek istemiyorum bir daha ki girişimde.

adam edemezlerki, hanı cidden öle bi teknoloji yok üzgünüm. yine acıcaklar yine giremiycez zorlamdan yine lag spike olucak bilmemene olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

e yazdım işte bu oyunalrda bu sorunlar var. daha fazlasıda var, eksiden dahda coktu gecen sene biraz düzeldi, bu sene bası yine sacmaladı.
daha büyük sorunlarda var. ama konumuz steam değil.

online zorululu single player ilk kez cıkmadı dünyada (bak terar ediyorum bu oyunlarda var online zorunluluğu) ilk kezde sorun yasatmadı. kızın bağırında, ayarıyla yapın yahu.

Ponies III değil abi ama oyun Diablo. Dünya çapında antipatik (^_^) bir oyun, o yüzden bu kadar nerdrage doğal...
Sosyal ağlarda paylaş

konu dagilsin iyi hissedin diye salladim.

oyun guzel olmasaydi hic acitmayacakti ama simdi acitiyor tabi oynayamamak.

lanet blizz gene yaptin yapacagini. baska hangi oyunlarda su cektigimiz siniri stresi cekiyoruz. isterse 1 hafta kapali kalsin kimsenin umrunda degil ama nedense blizz oyunlarinda bu olay hep var.

lanetlimidir nedir herifler.
Sosyal ağlarda paylaş

bi busy diyor bi maintenance.
hep busy dese ısrarcı olucam ama böyle olucna kafam karışıyo.
bi de korku bastı acaba templara o kalkanı vermese miydim diye.
bi yaşadığını görsem rahatlıycam kızımın :P
daha yeni dungeon bitirmiştim, ordan itemlar mitemlar çıkmıştı.
ne güzel oyunumuzdun sen diablo üj..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...