Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ingame Item Trade Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

mytheron said:

Aha abisi geldi.kaç kaç.
arkadaşım arızalımısınız siz.Yorum duymak-rahatsızlanmak filan.Çocukmu var karşınızda.
Pc başından nekadar kolay aq bunları söylemek.Adam resmen gider yapmış adam gibi yorum var bide satılmasın diye çırpınmak var aradaki fark bariz belli.
Kaldıki resmen kaşmış adam kendini.İyi veya kötü demişmiyim orada hemen kötü yanları sıralamış adam üstüste 2 mesajda hızını alamayıp.Beyin gitmiş paragon kasacam diye millette.

kimin beyninin gittiği belli. işim gücüm yok senin satacağın saçma sapan rollenmiş 2 kılıca satılmasın diye kasıcam. güldüm baya şu lafına asdfsa. ulan şu forumdan sayısız kişiye saatler ayırıp yardımcı oldum item olsun, build olsun, başka sorular olsun.

senin sattığın itemdan bana ne yarar veya zarar gelecek onu hala anlamış değilim. bu arada sadece sana özel değil o yaptığım yorum. daha önceden de gördüğüm bi dolu itema yazdım bu tarz yorumlar, kendi itemlarım dahil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen ah ye girdim o litanyi bulmaya dfg satılmış heralde göremedim, alsan satılırdı o, baya iyi fiyat. Şu aralar piyasa öldü yine millet acele edip o fiyatlara koyuyor 20 den affetmezler o ringi. Bende iki gün önce gold satıp yanlışlıkla balance seçtim 40 euro para vardı nabıyım şunu paraya çeviriyim diye girmemle 38 euroya 159 int 50 vit 4.5 crit, 32 crit damage wailing host aldım. İlgililer için 96 eurodan rmahta dfg 1.05 gelsinde gene döner millet fiyatlar yola gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...