Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Hasanın 2.sarıdan kırmızı görmesi gerekiyordu(ilk sarı için gerçi ne desek boş), almedianın gözlük hareketi sarı kart, serbest vuruşttan attığımız gol öncesinde de bana pek faul varmış gibi gelmedi. Yinede yenerdik o ayrı ama haklının hakkını verelim.

Ofsporun yaptığı çanakkale geçilmez güzeldi, gerideki tüm oyuncuları hamleli oyuncular, eh hamleni rakipden önce yapabiliyorsan da zaten karşındaki de öyle süperstar değilse, pozisyonu yiorsun. Hemen hemen her topun önüne atladılar, vurdurmadılar, rakibe devamlı vurduran defansımız biraz örnek alsın ofsporu.

Gençler arasından Erkan Kaşı ve Emre Özkanı beğendim. Tecrübeliler(göya) arasından da necip ve veliyi artık tanıyamaz oldum. Bu adamların seyrettiğimiz ilk maçı değil, bunlar böyle değildiler, şaşırıyorum.

Portugolcülerimize de sevgilerimi sunuyorum, iyi ki varlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu batuhan denen adam çok şanslı ama farkında değil. Farkında olmamak için aşırı derecede gerizekalı olmak lazım. Bu kadar sabıka sonununda döndün BJK ye. Fırsat gelmiş ayağına kadar ama hala saçma sapan muhabbetlerin içindesin. BJK den sonra seni alacak belki 1 tane daha çıkar anadolu takımı. Arkası ptt 1. lig. Ben orada da barınacağını tahmin etmiyorum.

Yok ne yapışık stopersin muhabbeti, yok maç bitmeden yedek klübesinden mi yoksa duş alırken mi bilmiyoruz twitt atmalar. Az düşünme kabiliyeti olan bir insan bunları neden yapar ? Cidden tez olacak bir konu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi emre özkan nası iyi ya, yapmayın etmeyin adam full pozisyon hatası.Hayır neyine İBB ye gitmeyi kabul etmedi, Gökhan Süzen transferini yatırdı.

Devre arasında falan yollanır zaten ivedilikle.

Erkan Kaş konusunda katılıyorum bu adamda ısrar edilmeli ama mental olarak nası geliştirirler adamı bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre Özkan yalnız hücumu çok iyi destekliyor, geride zerre olayı yok. İyi bir eğitim alabilseydi zamanında şuan Hasan Ali'den daha iyi bir adam olabilirdi. 24 yaşına gelmiş adamın zaten artık üstüne koyabileceğini de düşünmüyorum. Keşke Gökhan Süzen'i batırmasaydı cidden...

Erkan Kaş iyi de çok heyecanlı, sürekli de kendini ispatlamaya çalışıyor. Gereğinden az forma alıyor, biraz daha çok şans tanınsa aslında 1-2 sezon içinde harika bir sol kanat oyuncumuz olur. Onun üstünde durulması gerekiyor cidden, abisi gibi öküzde değil. Abisinin zaten kariyeri boyunca kulübe yaptığı en büyük katkı onu da yanında getirmesi oldu :)

Hasan Türk'te üstünde durulursa çok klas bir futbolcu haline gelir, biraz yüksek beklenti ama Xavi'nin iki yönlülüğüne ve yeteneğine sahip, tek eksiği tecrübe ve buna paralel oyun bilgisi... Ha bunları Türkiye'de alabilen futbolcu çok çok az apayrı bir konu, o yüzden hiçbir zaman belirli bir sınırın üstüne çıkacağına da inanmıyorum ama Türkiye şartları için değeri bilinmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

hasan ortalama üstünde bir futbolcu, 2. yari oguzhan ve ferdi girince adamın kalitesi daha da belli oldu yaptigi tek toplar,kanatlara bıraktgi paslar,uzaktan sutlari fln filan. hamuru cidden kaliteli,

erkan'a gelince, hızlı hevesli 1-1de etkili fakat, 10 tane adami ipe dizip çizgiye indikten sonra içeri cevirdigi toplar Deli İbo'yu hatırlatir nitelikte :D

sonucta 10 tane genc denencek ve iclernden 1-2 tanesi tutsa cok buyuk olaydir bu sezon.

cenk-ersan-erkan-oguzhan-hasan uzun süre bu takımın iskeletini olusturcak kalitedeler, sadece tecrubelenmeleri gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...