Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

sunthewhich said:

Alan var mı ? Kalitesi nasıl T-shirt'lerin ?

Yani takıma destek için alıyoruz tamam ama kartal yuvalarında satılan çoğu ürün giyilecek kalitede değil, böyle de bir gerçek var.

çok güzel hatta şu an üstümde tasarım olsun kalite olsun gerçekten bu sefer olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

sunthewhich said:

Alan var mı ? Kalitesi nasıl T-shirt'lerin ?

Yani takıma destek için alıyoruz tamam ama kartal yuvalarında satılan çoğu ürün giyilecek kalitede değil, böyle de bir gerçek var.

bildiğin beyaz atlete bastırıyorlar işte..
anlamı zaten olay kalkıpta kalite yada bişey arama işte git al
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

Feda tişörtü ne la

bi tane taraftarın ortaya attığı proje diyelim
şeref beyin ölüm döşeğinde beşiktaş için söylediği son söz

bu tşörtlerde neden ve ne için çıktığı için
burda güzelce yazmış adam

http://forzascout.blogspot.com/2012/04/retter.html

nediyoruz FEDA olsun....
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim Store'un malları genelde iyi oluyor ya, özellikle Sarar'ın yaptıkları bayağı iyi,

Yalnız ilkokul çocuklarına falan mı tasarlatıyorlar nedir, çok kötü tasarımlar oluyor genelde, senede 1 tane falan adam akıllı güzel bir ürün düşüyordu onu da alıyordum her sene,

bu sezon birkaç güzel şey düştü ya, aldım hep
Sosyal ağlarda paylaş

feda t-shirtleri cok cok iyi ya, bizim arkadaslar basket macında aldı kaliteleri güzel

eger ürün kalitesi diyorsanız kartal yuvasi 10 numara cidden, 3 sene önce aldgm şeyler fln hala cok iyi durumda,tek eksik yani tasarım faili bizim kartal yuvasi..söylendgi gibi senede 2 tane güzel tasarim 10 tane çöp cıkıyordu simdiye kadar yoksa kalitede sorun yok

feda kampanyasi da gayet güzel ve anlamlı hele su içinde oldgmz zamanda, pazar gunu ve dun gördgm kadariyla taraftarn kulubu sahiplenmesi bu durumdayken mutlu etti beni, insanlar 2şer 2şer alıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Bu sene kombine alayım desem nerden kimden nasıl ve hangi stad için alacağım bilen var mı?

Temmuz gibi başlar satışlar. İnönü yıkılmazsa o zamana kadar kapalı'nın altında kombine satışlarının yapıldığı yer var oradan alabilirsin gidip. Sanmıyorum ama bu sene yine İnönü'de oynayacağız gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...