Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Del Piero ödüllendirildi mi? tam tersine kovuldu. taraftar ancak arkasında adamın.

İndirim yapalım deniyor, kabul etmiyor. yönetim ok diyor. devam edelim diyor. sonra beyfendiler sizinle görüşmek istiyorum ben diyor. orada ne oluyorsa bir anda gitmek istiyor. ödemesinin aksaması olsa bursa ve trabzonda hep zamanında parasını aldıysa helal olsun o klüplere.
Sosyal ağlarda paylaş

egemen bunlara mi guvensin: http://goo.gl/6MpYP

“Egemen ile konuştuğumuzda teklifimizi kontratını göstererek kabul etmedi. Biz kendisiyle bir kez daha oturup konuşacağız. Egemen ile küsmek istemiyoruz. Ama anlaşamazsak maç başı ücretinden dolayı onu yedek soyundurmak zorunda kalırız. Bu bir tehdit değil. Böyle yapmak zorundayız, çünkü paramız yok”

adam gecen seneki alacagini alamamis, seneye de paramiz yok, alamazsin, o yuzden de oynayamazsin demis bir yonetici. sonra bir sekilde ikna edilmis.. edilmis de, sen olsan inanir misin bu yonetime ? bana gelecekler, paramiz yok diyecekler, daha sonra olcay denen adama yillik 1 milyon euro verecekler. yok ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Egemen'e yüklenmek anlamsız. Adamın beşiktaşla bir bağı yoktu ki. Zaten transfer döneminde son anda takıma katıldı. Hızlı bir transfer oldu. Zaten oynadığı dönemde Beşiktaş'ın takım içi dostluk arkadaşlık gibi kavramlarının yitirildiği takım ile taraftarın arasında uçurum olduğu bir dönemdi. Bu bağlamda fedakarlık yapması beklenemez. Profesyonel olarak ayrıldı.

Yeni yönetim beni memnun etmedi. Borç için 500milyon eurolar konuşuluyor. Egemen'in maç başı ücreti kesilerek kapanacak bu borç? Çıkıp bir yönetici verememiş mi 1 milyon lira fazla.
Beşiktaş kulübü zor günün de anlıyoruz da, şirketin boktan finansal yapısını düzenlemek yerine neden gerekli olan futbolcuların maç başı ücretlerine kesinti yapılıyor anlam veremiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

güntekin yardırıyo da, demirörene yardırsın, mazlumun ahını alacağına.

bu yönetim mi bastı milyonları bu adamlara?

3m e gider ayda bile oynar adam. neymiş futbolcu gelmiyomuşmuş. senin ligin lig mi ki futbolcu gelsi oynasın. almanya hollanda maçında 15 dakika faul düdüğü çalmadı arkadaş. onlar insansa, burdakiler ne?
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ben bu yönetimi cidden anlamıyorum. Olcay Şahan'ı almayıp, elindeki yıldızlardan birini takımda tut. Beşiktaş'tan şu anda 11 adam çıkmıyor mu çıkıyor.

Ekrem'i gönderip olcay'ı almakta ne mantık var cidden anlamıyorum. Hemde bonservis vererek. Neyin peşindesiniz arkadaş.

Yok yanan eve girdim yok para yok. Sadece feda projesi yapıldı o da zaten taraftar projesiydi. Onu da yüzlerine gözlerine bulaştırdılar zaten.

Yanan evde uyunmaz başkan Uyan artık.
Sosyal ağlarda paylaş

öde öde bitmez lan

Temmuz/2012..: 4 milyon 661 bin 149,28 lira
Ağustos/2012.: 4 milyon 306 bin 879,01 lira
Eylül/2012...: 4 milyon 306 bin 879,01 lira
Ekim/2012....: 2 milyon 846 bin 159,26 lira
Kasım/2012...: 2 milyon 270 bin 384,71 lira
Aralık/2012..: 2 milyon 165 bin 889,21 lira
Ocak/2013....: 2 milyon 056 bin 663,21 lira
Şubat/2013...: 1 milyon 376 bin 300 lira
Mart/2013....: 1 milyon 376 bin 300 lira
Nisan/2013...: 1 milyon 328 bin 255,46 lira
Mayıs/2013...: 787 bin 800 lira
Haziran/2013.: 100 bin lira
Temmuz/2013..: 100 bin lira
Ağustos/2013.: 100 bin lira
Eylül/2013...: 100 bin lira
Ekim/2013....: 100 bin lira
Kasım/2013...: 100 bin lira
Aralık/2013..: 100 bin lira
Ocak/2014....: 100 bin lira
Şubat/2014...: 100 bin lira
TOPLAM.......: 28 milyon 382 bin 659,16 lira
Sosyal ağlarda paylaş

aptal sitelerde yazan herşeye anında inanıyorsunuz arkadaş, Ernst ücret indirimine gidiyor. İndirdiği ücrette 500.000 euro civarındaki bu demek oluyor yıllık 900.000 civarı alacak, en fazla 1m yanlış hatırlamıyorsam. Takımda herkes seviyor, taraftar seviyor. Kimsenin adamı değil, kimse için oynamıyor. Parasını alamadığı dönemde bile sesini çıkarmayıp en iyi şekilde oynadı.

2 kamp dönemi olacak. İlkine çağırılmadı diye direk adamı kulüpten koparan haberler yapılıyor. İki taraftanda bir kere demeç gelmediği halinde aptal adamların aptal haberlerine inanıyorsunuz. Bir sakinleşin, resmi açıklamalar gelmeden hemen saldırmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...