Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

20'den fazladır abi, adam cidden anlıyor. Takıma 20 kişi doldurup, 3 tane iyi adam çıkartan biri değil aksine az adam alıp, var olanlarla birlikte işleyebiliyor.

Hani cidden Anadolu kulüplerinde biraz akıl olsaydı bu adamın değerini bilirler ve lig tablosunda takım iyi bir yerde değil diye hemen kovmazlardı.

Geçen şöyle ufak bir araştırma yapmıştım; http://altipastantaca.blogspot.com/2012/06/samet-aybabann-gencleri.html

Buradaki örnekler bile bu adama az çok şans vermemiz gerektiğini söylüyor. Hani hep diyorum, TD olarak başarısız olsa ve yollar ayrılacak bile olsa takımda kalması ve en kötü sportif direktör olarak takıma genç kazandırmasını sağlamamız gerekiyor. Yeter ki BJK'de görevim olsun diyen bir adam, TD olmazsa belki üzülür vs. ama olsun sadfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Feda tshirt'ü atkısı falan aldım.
tshirtte (etiket kısmında) gürkan&ersin yazıyor lan dedim ne alaka
meğersem tasarımı yapan fikri öne süren insanlarmış bunlar.

ben de bir an böyle özel yaptırılmış tshirtü almışım yanlışlıkla falan dediydim
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası Ankarada olmama rağmen destek amaçlı alıcam bu sene ama stadımız belli degil ve baskasının stadının kombinesi alırsak paranın ne kadarı BJKya gidecek onun netleşmesi lazım. GSye gidecekse almam açıkcası. FByi düşünürüm almayı onlar da bizim gibin şikeci ve delikanlı en azından :P Ezeli rakiplerini zor gününde sırtından vurmuyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Egemen önümüzdeki sene Fenerbahçe'de oynarsa bu topakta Yıldırım Demirörene küfür etmek serbest olsun mu?

Bugün gazetelerde çıkan haberlere göre, dün gece Egemenin bonservisi alacaklarına karşılık kendisine verilmiş ve arkadaş Fenerbahçe ile anlaşmak üzereymiş. Alacakları değil tabi esas sebep, bildiğimiz üzere yönetim indirim istemiştir, Egemen de kabul etmemiştir.

Babasının parası gibi saçtığı paraları yeni yönetim saçmak istemeyince bu gelişmeleri doğal karşılıyorum.

Adam klübe nasıl bir zarar verdi, daha ne zararlarını göreceğiz, daha ne zararlar çıkacak. Hakkımızda gerçekten hayırlısı.
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

Egemen önümüzdeki sene Fenerbahçe'de oynarsa bu topakta Yıldırım Demirörene küfür etmek serbest olsun mu?

Bugün gazetelerde çıkan haberlere göre, dün gece Egemenin bonservisi alacaklarına karşılık kendisine verilmiş ve arkadaş Fenerbahçe ile anlaşmak üzereymiş. Alacakları değil tabi esas sebep, bildiğimiz üzere yönetim indirim istemiştir, Egemen de kabul etmemiştir.

Babasının parası gibi saçtığı paraları yeni yönetim saçmak istemeyince bu gelişmeleri doğal karşılıyorum.

Adam klübe nasıl bir zarar verdi, daha ne zararlarını göreceğiz, daha ne zararlar çıkacak. Hakkımızda gerçekten hayırlısı.

egemenden indirim istemdik sözleşmesi neyse o olsun dedik yan çizen o oldu . yolu acık olsun
Sosyal ağlarda paylaş

egemen'in gecen sene bjk ile yaptigi sozlesme neydi ki 1.4 milyon euro alacagi kalmisti ya ? bu adam nasil bir sozlesme yapmisti ki yani ?

edit: buldum. yıllık 1.100.000.euro garanti ücret ve 25.000.euro maçbaşı. tahminimce kafadan 40 maça çıkmıştır. alacağı toplam ücret 2.1 m euro ediyor yani. bu adam, 1.4 milyon eurosunu almamış bunun, üzerine de 500 bin euro cebinden vermiş. yani geçen seneki emeklerinin karşılığında sadece 200 bin euro kazanmış olmuş. başka bir iş vardır o sözleşmenin altında, açık açık demişlerdir, "paramız yok, sana kalan borcunu yavaş öderiz, ya da seni maçlarda oynatmayız, maçbaşı ücretlerini alamazsın" diye.

edit 2: darksun aynı anda yazmışız neredeyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

1.2 milyon garanti para + 30.000 maç başı gibi bişi

50 maç mı ne oynadı adam

30.000*50=1.500.000 +1.200.000 = 2.700.000 gibi bişi yapıyor.

Bu sene 50 maç oynamazdık gerçi ama yönetim hem aciz hem parasız olduğundan adama geçmiş yıldan kalan parasını halen ödeyememiş. Adam da muhtemelen ben paramı alamıyorum zaten bonservisi verin gideyim diyince 1.4+0.5=1.9 a serbest kaldı işte.

Fenere yaradı bu iş biraz daha fazla yıllık ücret verecek adama ama bonservis felan vermeden türk stoper alıyor bağayı sağlam.

Fernandes 'de gelmiyormuş bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu klupte talibi olsa gitmeyecek oyuncu olduğuna inanmıyorum ben. Duygusal bağlı adamlar Metin, Ali, Feyyaz döneminde vardı. Şimdi 5 kuruş fazla veren olursa hemen kaçıyorlar.

Birde oldu olacak bir adam parlatsak bu mantaliteyle zaten elimizden alırlar, birilerine oyuncu yetiştirme yurdu olmasak bare...
Sosyal ağlarda paylaş

Yok arkadaş ben ne aklını çelmiş bir takım varsa, fenerbahçeyse, o na, ne de egemene kızarım. Bir klübe gelip insanlara hak ettiklerinden fazla paralar verip, hoyratça, babasının parasıymışcasına harcayan bir yönetime kızarım.

Bu Demirörenle ilgili çok kötü hisler var içimde, hep alttan birşeyler daha çıkacakmış gibi geliyor. Çıktıkça da çıkıyor gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

egemen bence o kadar iyi bir futbolcu degil ama, yerli oyuncu olarak ona odenen paralar deger. umarim fenerbahce'de gecen sezon bjk'de oynadigi gibi oynar.

yalniz egemen'in adamligini kontrat uzerinden tartismak sacma. arena'daki volkan'a ana avrat kufurlerin edildigi macta herkes sikisinca pasi volkan'a atip kufur yemesini goze alirken, egemen geri pas vermeyip topu kendi kaybetmeyi tercih ediyordu, arkadasini korumak pahasina.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu indirimi kabul etmeyip de giden adamlar, gelirken "doğuştan Beşiktaş'lıyım ben, getirsinler boş sözleşmeye imza atayım" gibi demeçlerle gelmedilerse, sizden az adam ya da sizden çok fare değillerdir. Hepsi profesyonel futbolcu, bir takıma gelirken de bataktan çıkarmak veya bir şeylerini "feda etmek" için gelmiyorlar. Gidiş sebepleri de "zam/prim alamadık" değil yani atıyorum, hem mevcut ödemeleri aksıyor, hem de başta sözleşme yapılan haklarından bile indirim yapmaları isteniyor.

Beşiktaş'ı sevip kalanlar olur, aynı şartlarda talibi olmadığından kalanlar olur, bir de kalmayanlar olur. Hepsi haklıdır, hepsinin kendi tercihidir. Kalıp da Beşiktaş'ı oralardan çıkarmaya çalışanlar da Del Piero gibi kulüp efsanesi olarak sonradan ödüllendirilir, ama gidenlere hakaret edip cezalandırmak çok saçma ve çağ dışı. Aşın artık şu "vay ipne hain sattı bizi" kafasını, yoksa Beşiktaş'a daha çok Demirören'ler gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...