Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

4K kombine olmasının sebebinin çok azı küskünlük, asıl sebebi hayvani kombine fiyatlarıydı. Saçma sapan para harcamalarını sebepsizce taraftardan çıkarmak istedi YD; taraf bu sefer pek oyuna gelmedi.

Kusura bakılmasında ben açık tribünlere gidip 900-1000TL vermem yani, Hani adam gibi stadyumumuz olsa neyse,

maç izlemenin ızdırap olduğu yere o kadar çok para istersen taraftar tabii gitmez.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim demek istediğimi anlamadınız,
ben fikret orman'ın y.d den hiç bir farkı olmadığını söylüyorum.

levent erdoğan ve tayfasının bu yönetimde bulunması bunun en büyük kanıtı.

y.d mali olarak ibra edildiğinde,itiraz eden gerçek beşiktaşlıların arasında f.o varmıydı,yoktu.

dahası f.o seçilince ilk y.d arayıp bak biz şöyle şöyle bir bok yedik diyor.idere et diyor.yani f.o herşeyden haberdar.mahkeme günü ah yıldırım ah demirören.

İlk kazandığı gün çıkıp y.d ve şakşakçılarından hesap sorcam demeliydi.Bu gün hala demiyor.

Hala y.d ye bir dava açılmış durumda değil,oysa uefa çok açık olarak fon transferlerini,vakıf statüsündeki kluplere para aktarılamaycağını söylüyor.İllaki y.d nin bir yakasına yapışcak malzeme çıkar,ama hasap sorcak göt yok kimsede o yönetimde.Senetler var çünkü.

Beşiktaş için ağlıyoruz,adamlar hala t.d beğenmiyorlar,arkadaşım şampiyonluk istenmiyor ki zaten,dipteyiz ulan.Koy bi tane altyapı hocasını ne farkeder.

Şimdi birde acil stad muhabbeti çıktı,müteahhit f.o gelince başa.kim nemalancaksa artık.

Neyse kısaca beşiktaş daha çok boka batacak,batsında.battığı yerde bu zengin takunyalı burjava pezev***ler de boğulsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Egemen'le sorun yaşıyor yeni yönetim zaten, geçen sezon en çok ödeme alanlardan biri Egemen'miş ki normalde maaşı düşük, maç başına parayı yüksek tutmuşlar yanılmıyorsam,

ee adam maç kaçırmadı ki kart cezası dışında, öyle olunca hayvan gibi ödeme alıyor.

Yeni yönetimde maç başı ücreti ya kaldıralım, ya da bayağı düşürelim demiş. Egemen ve menejeri abisi de kabul etmiyor, haklı olarak.

Hani işe yaramayan bir adam değil, bazı adamları şöyle durumlarda küstürmemek gerek. İşe yaramayan onca adam bok gibi para alırken Egemen'in aldığı paraya mı karışacağız?

Gerçi bu olay medyanın ve kulübe yakın olduğunu iddia eden bazı adamların iddiası, Egemen twitter'dan Beşiktaş'tan başka kulüp yok şuan kafamda, yalan haberler vs. demişti ama belli olmaz.

Ölene kadar Bursalıyım diyip, bonservisi elinde sezon onu TS'ye gidip, aynı şeyi orada da yapıp BJK'ye gelen bir adam hehe
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/oguzhan-oezyakup-besiktas-ile-anlasti/news/anzeigen_92479.html

Oğuzhan Özyakup'u almışız. Burada iddia ediliyor diyor ama ciddi ciddi alındı haberleri geliyor. %25 kâr payı yüksek gerçi ama olsun çok rahatlatır bu transfer bizi,

Bu transferi Fernandes'in gidiciliğine yoranlarda var. Ne olursa olsun, harika bir transfer oldu Beşiktaş için, hatta Türkiye Ligi'nde genel olarak...

Kabaca bahsetmek gerekirse Arsenal altyapısından yetişti, taraftarları yeni Fabregas diyorlardı ve bu sezon Reserve League'de 19 maçta 5 gol 8 asist, Carling Cup'ta da 2 maçta 1 asist ile oynamıştı.

Fazla yaratıcı ve yetenekli bir orta saha oyuncusu,

edit: ha birde 18 yaşında
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Gerçi bu olay medyanın ve kulübe yakın olduğunu iddia eden bazı adamların iddiası, Egemen twitter'dan Beşiktaş'tan başka kulüp yok şuan kafamda, yalan haberler vs. demişti ama belli olmaz.

Ölene kadar Bursalıyım diyip, bonservisi elinde sezon onu TS'ye gidip, aynı şeyi orada da yapıp BJK'ye gelen bir adam hehe

Burada söyledi diye yayılmıştır ama hesap fake olabilir. Gerçi diğer futbolcular o zaman niye takip etsin ki.

https://twitter.com/#!/Egemen_Korkmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer görüşmelerine başladığımız Oğuzhan Özyakup, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti

Oğuzhan Özyakup, kan tetkikleri yapıldıktan sonra iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, ortopedi, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Oyuncunun, akciğer ve kardiyak testlerinin yapılmasıyla sağlık kontrolü tamamlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihat Kahveci'nin telefonlara çıkmadığını dile getiren Ahmet Nur Çebi; "Nihat Kahveci ile uzlaşmaya çalıştık. Bir kısmı peşin verelim, kalan kısımı vadeli yapalım dedik. Kabul etmedi. Telefonlara da çıkmadı. Avukatım ile muhattap olun dedi. 1 Milyon 400 bin Euro Avukat parası, kur farkı, ve faizleri var. Beşiktaş'ın çocuğu bunlardan da vazgeçmedi." dedi.

Nihat alacakları için haciz işlemi başlatmış. Tümer olma yolunda iyice gidiyor.

Yeni yönetim üstüne bastıra bastıra kimsenin alacağı kalmayacak diyor, Fink'in bile alacaklarının bir kısmı ödendi. Nihat ile de anlaşmaya çalışmış üstte bahsedildiği gibi ama o ısrarla böyle bir işlemi yapıyor.

Eninde sonunda alacaktı parasını, hakkıdır kimse birşey diyemez. Ama bu şekilde olması kötü ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...