Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish minecraft prank

Cystein

Öne çıkan mesajlar

şu oyunu çok merak ediyorum ya hep streamlerini filan görüyorum ama amaç nedir ne yapılıyor bilmiyorum.

bi yerden bi yere mi varmaya çalışılıyor bi şey mi inşa edilmeye çalışıyor kısaca anlatabilir mi biri :D

nedense hep doom'u hatırlatıyor bana oyun haha

ha oyunu oynamamış sadece izlemiş biri olarak bile süpermiş hakikaten çok güldüm.

"Ne var abi chestte?" orda sesten belli bi şey geleceği hahahah

Cystein bunu sen mi hazırladın? ellerine sağlık, hiçbi şey anlamadım ama seni dinliyorum team fortress filan
http://www.youtube.com/watch?v=2Ll9ICW63yw
Sosyal ağlarda paylaş

eXistenZ said:

şu oyunu çok merak ediyorum ya hep streamlerini filan görüyorum ama amaç nedir ne yapılıyor bilmiyorum.

bi yerden bi yere mi varmaya çalışılıyor bi şey mi inşa edilmeye çalışıyor kısaca anlatabilir mi biri :D

doomla alakası yok. amaçlarını kendin belirliyorsun.

örneğin "kendime bir ev dikmeliyim", "aşağıya doğru kazıp diamond çıkarmalıyım", "köpek kulubesi yapıp içine köpeklerimi koymalıyım" gibi.

kendi aklından rp yaparak oynarsan daha zevkli olabilir.
ya da arkaya müzik açıp sürekli "kaz kaz kaz" modda oynayabilirsin, kaptırıp gidiyor.
multiplayer oynayıp bir serverda diğer oyuncularla etkileşim içine de girebilirsin felan.
Sosyal ağlarda paylaş

eXistenZ said:

ha oyunu oynamamış sadece izlemiş biri olarak bile süpermiş hakikaten çok güldüm.

"Ne var abi chestte?" orda sesten belli bi şey geleceği hahahah

Cystein bunu sen mi hazırladın? ellerine sağlık, hiçbi şey anlamadım ama seni dinliyorum team fortress filan
http://www.youtube.com/watch?v=2Ll9ICW63yw

videoların sahibi benim doğrudur. eskiden jahreindik patide fiz"ban"a uğradık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...