Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aylik telefon harcamaniz ne kadar?

reyou

Öne çıkan mesajlar

bana her ay limiti aşmadınız diye fauralandırma yapılmamıştır diye mesaj gelir ..3 ayda bi fatura gönderiyolar onuda otmatik yaptım 3 ayda 20 tl falan ödüyorum onunda 17-18 tl si vergi ... en ilgincide beninki sanırım ...sadece bi yere cıkınca aramam gereken bi yer bi sey lazım olur diye kullanıyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

ben iki-üç ayda bir 20-25 tl fatura ödüyorum. hiçbir tarifeye üye değilim.

senelerce yüzlerce lrialık faturalarla turkcell'i adeta omuzlamış biri olarak üçüncü yirmi liralık faturamı aldığım güne yakın bir tarihte cik cik sesli bir turkcell çalışanı tarafından arandım. kadın "neden bu kadar az konuşuyorsunuz? bir sorun mu var? eğer başka bir operatörden uygun bir tarifeye dahil olduysanız aynısını yapalım size hemen" dedi. ben de gerek olmadığını, iletişim için skype kullandığımı söyledim. kadın da "olsun bak fikrinizi değiştirirseniz şu şu numarayı arayın size uygun bir tarife bulalım hadi kib grşrz bai" dedi

bu da böyle bir anımdır
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

0ne said:

Avea faturali. 30 tl. 500 dk heryone 2k msj sinirsiz internet.

buna bende gecmek istiyorum ya iyimi paket asimi fln oluyormu cok konusmam hic msjlasmam ama interneti cok kullaniyorum sinirsiz derken bi kota asimi sonr yavaslama fln oluyormu?

ben zaten avea faturalıdan geçtiğim için 12 ay taahüte rağmen 40 tl den yasladılar bana bu tarifeyi :(

@snail , 2gb kullanımdan sonra 128kb'e ( edge oluyo bu galiba) düşüyomuş hesapta ama ben daha hiç beceremedim o kadar oyun indiriyorum , netten oyun falan oynuyorum telefonumla bana mısın demedi.
Sosyal ağlarda paylaş

2 ayda bir 20-30tl kontor alırdım :)
şimdi faturalıya geçtim, 1 ay konuşuyorum diğer ay faturayı ödemeye üşenip kapalı bekliyorum gibi oldu. (2 günde de kapatıyodu ilk aylarda şerefsiz turkcell, nası bi müşteri profiline dahilsem artık)

siz nası o kadar konuşuyosunuz, çeneniz hiç mi yorulmuyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...