Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

Bu arada 58 kiloysan karbonhidratlara aban. Saka yapmiyorum yiyemeyecek hale gelene kadar ye :) tabi saglikli olanlari tercih ederek. Tencereler dolusu bulgur, pilav, kutu kutu yulaf, avuc avuc kuruyemise aban.

abi boyum 1.70 %10.7 yağ çıktı da o elektrikli aletlerin çok accurate olduğunu düşünmüyorum.

hedefim %9 yağ oranıyla 65 kilo olmak.
insanlar ye ye diyor ama bilemiyorum yağlanmaktan tırsıyorum baya.

ayrıca yardımcı olan herkeze çok teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

perfectionisti dinle abi sen. doğru söylüyor.

%50 karbonhidrat %35 protein ağırlıklı bir beslenme işine yarar. Hatta karbonhidrat daha da yüksek alabilirsin. Kilonun düşük olmasının bi kolaylığıda 120-130 civarı bir protein alacaksın şuan. Alman daha basit. Mesela ben 80 kiloyum, inan bana almam gereken senle aramdaki 40gr protein farkı çok daha zorluyor adamı.

3500 ve üstü kalori sağlıklı bir şekilde almanı tavsiye ederim. Ben açıkçası senin gibi adamları daha çok kıskanıyorum. Yağsız bir şekilde çok hızlı gelişiyorsunuz, hem de mis gibi yiyip içiyosunuz ahaha. eline ne geçerse ye, sağlıklı olduğu sürece. blessing bence.
Sosyal ağlarda paylaş

178 e 65 kiloyum

ulan yağ oranımın %80 i simitlerde ya.bi gitmedi arkadaş orası.lanet olsun zamanında yapılan düzensiz beslenme

vallahi küsücem abanıcam iskenderlere künefelere

tertemiz besleniyorum.lor peynirim wheyim.

christian bale makinist seviyesine inip o seviyeden başlamam lazım sanırım sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

clifff said:

http://www.bodybuilding.com/fun/kris-gethin-dtp-4-weeks-to-maximum-muscle.html

süğer görünüyo şok açısından bi göz atın isterseniz. baya hoşuma gitti. son 1 aydır plateu üzerime çöktü resmen. çok işe yarayacağını düşünüyoruö.

hardcore 12 week i yapıyorum bende kris gethin in.

DTP çok advanced bir program yalnız, böyle olaylarla çok içli dışlı olmayanlar denemesin bence

ne yaptıgımla ilgili ekstra info:

hardcore 12 week in week 6 sındayım.
bulk gidiyorum ve 1 seneden önce bulk ı bitirmeyi düşünmüyorum.

hc 12w bittikten sonra Dorian ın Blood & Guts la devam edip tamamlarım 1 seneyi diye umuyorum.
arkasından hardcore 12 week i tekrardan yapıcam ama bu sefer cutting diet ile, sonrasında DTP.

geleceğe dönük planlar böyle yani
Sosyal ağlarda paylaş

clifff said:

ya aslında bulking programı; ama definasyonda da sıkıntı yaratmaz diye düşünüyorum. en kötü şu plateudan bi çıkıyım işe yarar en kötü o konuda.

Ne kadardir calisiyorsun? Antrenman bazli bir platoya girmemis olabilirsin. Tespiti dogru yapmak gerek. Ondan sordum. 1 hafta negatif agir calisma arkasindan 1 hafta tam dinlenme de ise yarayabilir.

Zayif arkadaslara tek tek yazamiycam, cok agir calisin cok fazla yiyin. Buyuyun irilesin. Yaglanirsaniz atarsiniz sonra dert degil sizin icin. :) karblarin dibine vurun acimayin :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi durum şu. 6 ay önce falan spor salonuna üyeliğim bitti. o yüzden evde çalışıyorum artık ortamı hazırladım. p90xi bitirdim, ikinciye başladım bi hafta ara verip ondan sonra ama artık hem evde antreman yapmak sıktığı için hem de gelişme gösteremiyorum yani güç ve kas gelişimi olarak son 1.5 aydır farkındayım.

hem biraz üzerimdeki bıkkınlığı atmak için, hem de işte bu duran gelişimi canlandırmak için takıliyim bakalım böyle 1 ay.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler nabıosunuz basıyomusunuz,bu havalarda protein abanmakta zor.

hadi benden bi update gelsin, ameliyat olmadım ben, 2 doktora gittim teki ol teki olmasanda olur dedi, vucudu baya dinlendirdim.

kasık bolgesinde şişlik ve agrı kalmadı.

vucut cabuk toparlıyor oyle diyebilirim, tabiki squat vs yok, bacak ve karın yok kesinlikle calısmıyorum.

su halimin %70 ini yakaladım ki dogru duzgun protein almıyorum suan cok sıcak oldugu icin.

tahminim 2 aya eski forma kavusurum, ondan sonra zaten havalar serinler ver elini 100KG.

gecen sene yapamadım ama bu sene kararlıyım 100kg ya cıkacagım, sonrada 90 a dusecegim.

http://i.imgur.com/yd3n5.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

clifff said:

%50 karbonhidrat %35 protein ağırlıklı bir beslenme işine yarar. Hatta karbonhidrat daha da yüksek alabilirsin. Kilonun düşük olmasının bi kolaylığıda 120-130 civarı bir protein alacaksın şuan. Alman daha basit. Mesela ben 80 kiloyum, inan bana almam gereken senle aramdaki 40gr protein farkı çok daha zorluyor adamı.

3500 ve üstü kalori sağlıklı bir şekilde almanı tavsiye ederim. Ben açıkçası senin gibi adamları daha çok kıskanıyorum. Yağsız bir şekilde çok hızlı gelişiyorsunuz, hem de mis gibi yiyip içiyosunuz ahaha. eline ne geçerse ye, sağlıklı olduğu sürece. blessing bence.

abi ben yediklerimi hesaplasam düz hesap böyle 1500 kalori falan çıkıyor yani çok yesem 2000 kalori oluyor diyelim 3500 biraz fazla değil mi nasıl yiyecem ya o kadar :D

ayrıca yer yer yağlanırsam motivasyonum darma dağın olur direk :/
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

clifff said:

abi ben yediklerimi hesaplasam düz hesap böyle 1500 kalori falan çıkıyor yani çok yesem 2000 kalori oluyor diyelim 3500 biraz fazla değil mi nasıl yiyecem ya o kadar :D

ayrıca yer yer yağlanırsam motivasyonum darma dağın olur direk :/

bak şöyle yap abi. 3-4 saatte bir eline geçen her sağlıklı olduğuna inandığın şeyi ye hesap yapma en basitinden.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

benim tek derdim kilo almak, kilo alabilsem olacak bisiler.. 4 ayda zar zor aldıgım kiloyu 1,5 ayda kaybediyorum yemezsem.

gıcık oluyorum kendime :D

hani ozel antremanda yok bende, bildigin piramit :)

Hak yolu piramit :) donup dolasip oyle yapiyorum ben de :
Benim de almada sorun yok masallah. Yaglanmiycaksin deseler 15kg falan alcak gibi yerim np. Cok kontrollu yemem lazim bu sene. Ama definisyon cok iyi oldu vucudu baya iyi tanidim. Bulk yaparken baya isime yariycak hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...