Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

(td)

niye mi?

bir sürü klişenin, 1850'lerin baltimor'unun sepia ortamında bir araya getirilmesi filmi kurtarmıyor. bilmeceli seri katil, katilin kimliğinin şaşırtması, aşkı için sonsuz fedakar aşık... bunlardan sıkılmamış olanlar için film ilginç gelebilir. oyunculuk ve konunun işleniş tarzı için çeşitli + ve -'ler verebilirim ancak şu bahsettiğim klişelerden dolayı önemsiz kalıyor. filmdeki edebiyatçı/şair olayının mesleki detaylarının gösterilmesi prestige'in tarzını anımsattı. filme başlarken yönetmenine bakmamıştım, genelde sonradan bakarım. filmin ortalarında "anlatım buram buram v for vendetta kokuyor" dedim beraber seyrettiğim kardeşime. bunu + hanesine mi yazsam - hanesine mi yazsam bilemedim. yönetmenin kendini tanıtabilmesi iyi bişeydir elbette ama insanın kendi yaptığı bişeyi kötü taklit etmesi de kötü bişeydir. neyse filmi ortalamanın üstünde bir çıtadan eleştirerek kötülüyorum. beğenmek isteyen beğenebilir tabi ki, yazdıklarımın hepsi kişisel zevklerin ürünüdür.

Sosyal ağlarda paylaş

http://2.bp.blogspot.com/-7qwGq-pCVuE/Tf1Z6hrsQmI/AAAAAAAADCE/n4Ki5MkRk2o/s1600/no-strings-attached-movie-poster-1020676325.jpg

İzlemeyin, öyle bir şekilde denk gelirseniz OHA SEX FRIENDS MEME diye bile izlemeyin o ölçüde mide bulandırıcı chick-flick. Meme de yok zaten, ergen dürtülerinize kurban gitmeyin.

O değil de fransızlar da ne rahat insanlar, no strings attachedı direk SEXFRIENDS diye dayamışlar ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...