Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ren said:

elitlik testi yapıcam ben fakirlere. SARTRE dicem varlık ve hiçlik diyemezse giremeyecek.

Namessarın teklifi çok cazipti ya, 6 ay hazır şeyi de var.

teklif babinda degildi aslinda. zaten oyle bos bos duran server. 4 aydir acik. baktim simdi 8 ay daha subs i varmis. gene bir sey olursa ileride girersiniz.

zaten birisi girse de girmese de public modda oyle bos bos duracak kendisi :P

arkadaslarla takilayim diye almistim. elimde patladi.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yine mi.

elinle odun kırcan odundan kazmayla taş kırcan taştan kazmayla taş kırcan taş kırcan küçük kulube yapcan sandık yapcan taş kazmayla demir arıcan demir bulcan demir kazmayla kazcankazcankazcan güzel gocaman ev yapcan demir kazmayla diamond arıcan bu arada bi sürü demir bulcan demir zırh yapcan kazcan kazcan kazcan diamond bulcan diamond kazma yapcan kazcan kazcan evini expandlicen farm yapcan tavuk yetiştircen yumurta çıkartcan kazcan kazcan login olcan evin kaç katlıysa her katına gidip hoplucan zıplıcan meh diyip logout olcan bunu bikaç kere daha yapcan sonra server down.

oynadım sizin yerinize lel
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

lan yine mi.

elinle odun kırcan odundan kazmayla taş kırcan taştan kazmayla taş kırcan taş kırcan küçük kulube yapcan sandık yapcan taş kazmayla demir arıcan demir bulcan demir kazmayla kazcankazcankazcan güzel gocaman ev yapcan demir kazmayla diamond arıcan bu arada bi sürü demir bulcan demir zırh yapcan kazcan kazcan kazcan diamond bulcan diamond kazma yapcan kazcan kazcan evini expandlicen farm yapcan tavuk yetiştircen yumurta çıkartcan kazcan kazcan login olcan evin kaç katlıysa her katına gidip hoplucan zıplıcan meh diyip logout olcan bunu bikaç kere daha yapcan sonra server down.

oynadım sizin yerinize lel

Villager çiftleştirilicek, redstone contraption dizilicek evin heryerine, yine redstone trap düzülüp diger playerlar cekilecek bunlara, AT VE ESEK SEVİŞTİRİP KATIR elde edilip katırın sırtına chest koyulup maceraya cıkılıcak, eldeki silahlar enchantlanıp hertür mobun kafa avına cıkılıcak ve elde edilen kafalar evin en güzel köşesinde sergilenecek, göt yerse birkaç kişiyle ciddi bir proje düşünülüp yarıya kadar yapılacak ve bırakılacak etc bi ton iş var daha yapılcak lan hadi gel sende ben eşeği tutarım sende atınkini yerleştirirsin malum yere yardım lazım
Sosyal ağlarda paylaş

chaz'ın verdiği kordinata yarım saat yürüyerek ulaştım, sonra kendime dağ'da bir mağra yaptım, kazdım kazdım kazdım kazdım... kömür yok,

indim 20 block asagıda dungeon girişi varmiş, baktım ucunda kömür, 3. kömürü kazıyordum ki kıçımda creeper patladı, oraya gelmem orda gecrdgm zamandan uzun surdu lel..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...