Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Minecraft #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Tekkit'te username password yazılmasının nedeni normalde jar falan dl etmenin yasadışı olması. Tekkit launcherdan sizin yerinize bütün modları peçliyor ve normalde buna izin verilmiyor. Kopya kullanımına teşvik falan olur nedeniyle. Bu sorunu aşmak için minecraftın kendi serverına bağlanıp şifre girmeniz gereken bir login sistemi yaptılar. Orada yazdığınız şifre username direk minecraft serverına gidip check ediliyor.

Şu feed the beast nanesine baktım. Direk direwolfun serverında kullanılan modlar(beta olan EE ve thaumcraft yok yalnız ;_; ) Onlarda tamamlanırsa tekkit ciddi ciddi yalan olur. Bu da efsane bir modpack olur.
Sosyal ağlarda paylaş

hmz daha once btw le oynamamıstım escape. jar moduymus kendisi yani yapman gereken minecraft.jar içerisinden META-INF klasorunu siliceksin ardından Modloader.zip içerisindekileri minecraft.jar in içine atıcaksın. en son ise BTWMod4-32.zip içinde MINECRAFT-JAR klasorunun içerigini yine minecraft.jar in içine atıcaksın. bu sekilde calısıyor bu mod.
Sosyal ağlarda paylaş

MultiMC tutosu ses yok salak program yüzünden tekrar cekmeye üşendim :P
MultiMC
Minecraft Forge
Industrial Craft 2
CodeChicken Core
Not Enough Items

Daha ekleyebileceginiz birçok mod var Buildcraft, Forestry, Mystcraft, Railcraft, PortalGun gibi tek yapmanız gereken 1.4.2 uyumlu mod jar dosyasını multimc de Mods tabına sürükleyip birakmak.
Eklediginiz modlarda ID Conflict olma ihtimali olucaktır gerek olursa onu çözmenize de yardımcı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Grim, abi win7 64bit te bu yontemle calisio dedigim gibi. Ama esimin vista 32bit makinede ayni dosyalarla kurdum, NEI tam calismio. O sagdaki menuden item create etmio, solda save1 2 gibi opsiyonlar yok, day night cycle yok. Sadece heal, delete mode ve magnet mode opsiyonlari gorunuyor. Bu tarz bir bozukluk niyedir? (cok problem degil de laptopta oynayabilsem sadece arada save game tasiyarak, super olurdu da)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...