Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

zor mu? sen çok yanlış gelmişsin ara köyleri es geçme zibil gibi yan quest var direk storye yardırdıysan normaldir. bowla oynamak içinde steady handi açmak lazım slow motion moduna girebilmek için sonra kolaylaşıyor. karanlık için companion ve tüm npclerin gece meşale taşımalarını sağlayan bir mod vardı onu kullanıyordum. vanilla skyrim zaten karanlık bile değil aslında realistic lighting modlarını bir yüklesen da karanlığı görsen. sneak takılıyorsan khajitlerde night eye ability var karanlıkta görüşü sağlayan birde vampire falan olursan vampire sight var.

hala zor diyorsan
http://global3.memecdn.com/Difficulty_c_130152.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

etrafı iyi kullan. trap filan varsa mesela adamları traplere çek gibisinden. onun dışında. adam 2 hand balta kullanıyor mesela. yavaş vuruyor demektir. vuruşundan kaçabilirsin. bodos gibi harharhar diyip dalma.

de bu dediğim en zor için. en zorda değilsin bodos dalsan bile kesmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

abi oyunu zor yapcaz diye bokunu cikarmislar yalniz
baltali adamlara tek vurusta gidiyorum lan
temple tadinda biyere geldim, daha oyunun ilk gorevi hani biraz kolay olmasini beklersin, ama yok tek vurusta aliyor seni adamlar ben de kilicla bosa savuruyorum sdf

zorlugu novice yapip anca gecebildim ahah

okcu amelelikmis bir de, sen oku cekip kaldirasiya kadar 2 kisi yaninda bitiveriyor zaten.

bir de mesale olayini nasil kullaniyorsunuz, mesaleden oka gecince cok karariyor etraf uzaktakileri goremiyorum, elimde mesale ile gezsem de biri gelince oku elime alana kadar cok vakit kaybediyorum

T3nd0s skyrim redone yüklüyse ondandır , ilk oyun çıktığnıda faceroll geçtiğim yerleri yeniden başladığım karakerimle zor geçiyorum modla , bugün inat ettim 12. quickloadın ardından geçebildim bi savaşı

ps : t3nd0s skyrim re yüklüyse , mage karakterine phantom image spellini tavsiye ederim , bikaç mobu üstünden alabiliyor (phantom image ile combo yapabildiğin speller de cabası [image ile swap / image ölünce calm etkisi bırakması 10m liğin vs vs])
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Boneslark sorunu arastirinca dedigin gibi o add-on yukluymus bende, simdi oyunu full silip add-onsuz bastan yukledim. 1.8 pathcini cakip 3dlc'yi de yukledim
hem oyunu grafikleri guzellesti hem de oyunun zorlugu insancil seviyelere indi.

Sorun çıkarmıyosa tekrar yükle bence , bana kalırsa t3nd0s un modu şu anda bende yüklü olan en iyi mod. Sadece combatı dengelemiyor , skill ağacını baştan sona değiştiriyor.
Nexus mod menager ile yüklersen , 4-5 seçeneğin olması lazım , yüklenirken combat/encounter balance bilmemne deki ticki kapatırsan zorluk değişmez ^^
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

olm nasi lan

levelin düşük ondan, mobun levelinin üstüne geçince çat çut geçersin, mesela dev veya mamut lvl 40 civarıydı galiba, dolayısı ile sen lvl 20 olarak buna dalarsan pörç diye eziyorlar, ha uzaktan ok büyü vb ile ölüyor gene ama uzun sürer,

bide silahların iyi olcak, bulduğunu kullanmak yerine craft edersen daha iyi :) bulduğun madenleride kaz, 300 dagger yapıp blacksmith'i 100'lemeyi düzeltmişlerdi o yüzden her çeşit maden lazım,

madenleri göremiyorsan "glowing ore veins" modunu kur.

edik: önceden elder scrolls oynamadıysan vampirlere de dikkat et, hastalık kapma.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler 2 sorum var
birincisi bizim companion olunce ne oluyor llyda benimki su an, bir daha spawn oluyor mu yoksa oldu mu oluyor mu

ikincisi ise at olunce ne oluyor, stable'den gidip tekrar binmek mumkun mu yoksa oldukce yenisini mi almak lazim.

bir de ev aldim bugun, gereksiz esyalarim cogunu ordaki chest'e tiktim, bisi olmaz demi onlara :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...