Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

morrowind, solstheim filan görmeyi çok istiyorum ama indirim beklerim artık. pahalı geliyor. :p

iyi ya baya ben baktımda biraz, ada göründüğünden büyük zaten , ilk verdikleri resimde ufak duruyo nedense ama git git bitmio oyunda.

morrowind ortamlar questler falan güzel olmuş cidden, hatta dawnguard dan bile iyi bi exp. olmuş gibi. bi sürü gizli saklı şey var. gene kitaplardan, npc konuşmalarından falan gelen questler var semi-secret. oblivion kısmınıda girdim azcık ilginç yapmışlar orayıda :p
Sosyal ağlarda paylaş

çalışmıyor değilde yeni ekledikleri modellemeler yok, yoksa vanillada olanlar aynı. bsa, esp/esm falan yok bunda direk textureları yüklüyor o yüzden official high res patch üzerine kullanabiliniyor.

yanlız skyrim.ini yi şöyle değiştirmek gerekiyor

skyrim.ini

Archive]
sResourceArchiveList=Skyrim - Misc.bsa, Skyrim - Shaders.bsa, Skyrim - Textures.bsa, Skyrim - Interface.bsa, Skyrim - Animations.bsa, Skyrim - Meshes.bsa, Skyrim - Sounds.bsa

to
Archive]
sResourceArchiveList=Skyrim - Misc.bsa, Skyrim - Shaders.bsa, Skyrim - Textures.bsa, Skyrim - Interface.bsa, Skyrim - Animations.bsa, Skyrim - Meshes.bsa, Skyrim - Sounds.bsa, HighResTexturePack01.bsa, HighResTexturePack02.bsa
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler oyuna basladim ben ama hicbisi anlamiyorum lan sdf
bi tane gorev verdi sehirdeki bi tane buyucu bi daha gidicem
ama dag yolunda 2 tane bandit var ne zaman savassam onlarla catir cutur kesiyorlar beni, kestirme yol da bulamadim

nasil guclencez bu oyunda, bi de at caldim, 50 bounty to whitebilmemne dedi, onu nasil silebiliyorum. at almaya param yoktu, o yollarda yurunmez zaten.

okcu actim bu arada, ama okla adam oldurmek imkansiz oyunda, daglara taslara atiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yürüdüm :p

full açık harita şöle bişi,

http://imageshack.us/a/img507/6247/screenshot44ne.jpg

sadece 4 de biri falan tabi bu lol

-

yeni armorum en sonunda

http://imageshack.us/a/img824/3564/screenshot43y.jpg

nightingale den kurtuldum sdf adam 2 yıldır aynı armoru giyiyordu resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Yamalar falan yüklü mü? Sen beleşcisindir kaçak kullanıyosundur asdasd

Okçu açtıysan stealtte takılacan düşman uyanmadan görmeden arkadan koyacan oku, olmadı yanına gidip pıçaklan kesecen!
Bounty falan da o atı çaldığını gösteriyor pis hırkız!

lan stealth karakter istemiyom ya
kilic kalkana doniyim o zaman

bounty caldigimi gosteriyorda, nasi duzeltebilirim onu
veya duzeltmesem ne olur
bir de menulerde fln goremedim o bounty'im hangi sehirde ne kadar diye

oyun beles versiyon, ama biton yama add-on var sanirim, son dlc'yi de kurdum zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyunu zor yapcaz diye bokunu cikarmislar yalniz
baltali adamlara tek vurusta gidiyorum lan
temple tadinda biyere geldim, daha oyunun ilk gorevi hani biraz kolay olmasini beklersin, ama yok tek vurusta aliyor seni adamlar ben de kilicla bosa savuruyorum sdf

zorlugu novice yapip anca gecebildim ahah

okcu amelelikmis bir de, sen oku cekip kaldirasiya kadar 2 kisi yaninda bitiveriyor zaten.

bir de mesale olayini nasil kullaniyorsunuz, mesaleden oka gecince cok karariyor etraf uzaktakileri goremiyorum, elimde mesale ile gezsem de biri gelince oku elime alana kadar cok vakit kaybediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...