Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Ops 2

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

abi adamlar sunu her sene yapiyor, bi puruzsuz release goremedik. Olduramiyorsaniz birakin iste su isi.

mw2 de matchmaking in calismasini bekledik
bo da release den itibaren 2 ay boyunca 7 pc patch cikti. donemin nehalem islemcileri bile oynatamiyordu oyunu puruzsuz.
mw3 de kiraladigimiz dedicated serverlarin calismasini , sonra istedigimiz haritayi acabilmeyi, sonra da yonetebilmeyi bekledik.

bunda retail kutuya dogru oyun koymayi bile becerememisler.

said:
Gamers are reporting that when they try to install disc 2 of Call of Duty: Black Ops 2, they instead get Mass Effect 2. So that’s what Treyarch meant when they said they were adding moral choices to the campaign.

adfasdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Fena diil oyun, MW3'ten iyi. Denge problemleri biraz olsun düzelmiş gibi ama muhtemelen özellikle içerde bıraktıkları dengesizlikler vardır. Mesela başlarda verdiği hazır classlardaki sniper biraz fazla iyi sanki, semi-auto, accuracy yüksek, noscope yapmak çok kolay ve ayağa vurmadığın sürece tekte alıyosun. Aynı classta bouncing betty de var, ister rush'a yakın, ister pusmalı oynayabiliyosun.

Menü çok benzer olmadığı için tüm UI diyemiyorum ama silahların, crosshairların falan renk paketi BF'ye benzemiş sanki biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Killstreak olayı değişmiş, scorestreak olmuş. Mesela kill confirmed'de adam vurmak 50, künye almak 100, senin vurduğun adamı başkasının confirmlemesi 25, asist 25 puan veriyo. Avenger, saver falan bu tarz bonuslar da var. O yüzdne atıyorum takım arkadaşını vuran 2 kişiyi vurup 500'e yakın puan toplayabiliyosun ki bu da orta seviye bi scorestreake denk gelio. Teoride hiç adam bile vurmadan en son scorestreaki açabilirsin sdf

Adam vurdukça daha da kolay. Ya zaten benim 34-13 oynadıım bi oyunda sizin 50-0 yapmanız gayet kolay sdjhkfjhks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...